سامانه آموزش مجازی جهاد دانشگاهی lms.jde.ir

سامانه آموزش مجازی جهاد دانشگاهی lms.jde.ir
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
مشاور گروپ

در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی سامانه آموزش مجازی جهاد دانشگاهی lms.jde.ir بپردازیم.

با شیوع گسترده ویروس کرونا، تقاضا برای آموزش مجازی به شدت افزایش یافت و سیستمآموزش کشور با تمام قوا برای بستر سازی آموزش مجازی دست به کار شد. اکنون با گذراندن آن دوران، هنوز هم درخواست برای آموزش های مجازی بسیار است و در این راستا هر روز سایت های آموزشی بسیاری راه انداری می شوند.

سامانه آموزش مجازی جهاد دانشگاهی

با گسترش بستر های مناسب برای ارائه انواع آموزش های مجازی، تقاضا برای دریافت این آموزش ها نیز به سرعت بالا رفت. به حدی که اکنون عده ی زیادی از افراد می خواهند، آموزش های مورد علاقه شان را به صورت مجازی دریافت کنند.

سامانه آموزش مجازی جهاد دانشگاهی lms.jde.ir بستری برای برگزاری دوره های مختلف است که در آن افراد می توانند از آموزش های مفید بهره ببرند. متقاضیان برای شرکت در دوره می توانند وارد سامانه شده و در دروه مورد نظر خود ثبت نام نمایند.

lms.jde.ir

سامانه آموزش مجازی به نشانی lms.jde.ir مربوط به سازمان جهاد کشاورزی است که و تلاش می کند تا بستری مفید برای ارائه و نشر علم از سوی افراد توانمند به علاقه مندان باشد.

آموزش مجازی ویژگی های مثبت زیادی دارد که از عمده ی آنها می توان به صرفه جویی در وقت و انرژی اشاره کرد. تصور کنید که برای شرکت در یک کلاس آموزشی باید حد اقل یک ساعا قبل از شروع کلاس شروع به حاضر شدن کنید  و به سمت کلاس مورد نظر حرکت کنید. در راه هزینه ایی هم صرف رفتن شما به کلاس خواهد شد و هنگام برگشت نیز همین روال جاری است. در واقع قسمتی از زمان شما فقط به رفت و آمد سپری شد.

اما در کلاس های مجازی شما در منزل و یا محل کار خود می توانید وارد کلاس شده و به طور کامل مرحله رفت و آمد و زمان و هزینه صرف شده برای آن حذف خواهد شد.

در صورتی که هرگونه سوالی در خصوص سامانه آموزش مجازی lms.jde.ir دارید می توانید با کارشناسان مشاور گروپ تماس گرفته و پاسخ سوال خود را در کمترین زمان دریافت کنید.

ورود به سامانه آموزش مجازی جهاد دانشگاهی

برای ورود به سامانه آموزش مجازی  جهاد دانشگاهی، لازم است ابتدا به آدرس lms.jde.ir مراجعه کرده و سپس نام کاربری و رمز عبور خود را در فیلد های مشخص شده وارد کنید.

ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/2jjJ
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر