سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد اسلامی | faq.azmoon.iau.ac.ir

سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد اسلامی | faq.azmoon.iau.ac.ir
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
moshavergroup05

در این مقاله به معرفی سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد اسلامی | faq.azmoon.iau.ac.ir پرداخته ایم. برای آشنایی با سامانه پرسش و پاسخ و راهنمای ورود به faq.azmoon.iau.ac.ir می توانید مقاله مشاور گروپ را بخوانید.

سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد اسلامی | faq.azmoon.iau.ac.ir

faq.azmoon.iau.ac.ir

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی پاسخگویی به سوالات داوطلبان در مرکز سنجش، پذیرش و فارغ تحصیلی برای حفظ سلامتی داوطلبان و رعایت پروتکل های بهداشتی در دوران کرونا فقط به صورت مجازی امکان پذیر است.

یعنی داوطلبان می توانند سوالات خود را در باره اعلام نتایج مقاطع مختلف تحصیلی (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) را از طریق سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد اسلامی Faq.azmoon.iau.ac.ir به صورت اینترنتی ار سال نمایند و پاسخ لازم را نیز اینترنتی دریافت کنند و به دانشگاه خود مراجعه حضوری نداشته باشند.

سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد اسلامی

پاسخگویی به کلیه سوالات داوطلبان در مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی وظیفه دانشگاه آزاد اسلامی است. دانشگاه آزاد برای حفظ سلامتی داوطلبان و رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام همه گیری کرونا فقط به دو صورت تلفنی و مجازی(اینترنتی) پاسخ داوطلبان را میدهد.

پذیرفته شدگان هر یک از مقاطع سراسری، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با زمان ثبت نام، نحوه پذیرش، زمان برگزاری کلاس ها و ... می توانند به سیستم پرسش و پاسخ مجازی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی faq.azmoon.iau.ac.ir مراجعه کرده و سوالات خود را مطرح کنند. و یا با شماره تلفن 0214743  با کارشناسان مرکز دانشگاه آزاد اسلامی تماس حاصل نمایند

داوطلبان اگر در مورد اعلام نتایج مقاطع مختلف و آزمون قوه قضاییه سوالی داشتند می توانند از طریق سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد اسلامی Faq.azmoon.iau.ac.ir سوالات خود را ثبت نمایند و ظرف 72  ساعت (3 روزبعد) پاسخ خود را از همان سامانه دریافت نمایند. نحوه طرح سوال در ادامه مطلب آمده است.

در صورت بروز مشکل در ثبت سوال با مشاور گروپ 9099071613 تماس بگیرید

سایت سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد اسلامی

زمانی که دانشجویان در ایام رعایت پروتکل های بهداشتی قادر به مراجعه حضوری به دانشگاه آزاد نیستند، مسئولین برای رفاه حال داوطلبان و پاسخگویی به سوالاتشان سامانه ای را طراحی کردند که داوطلب از طریق سیستم خودش بتواند سوال بپرسد و پاسخ سوال را دریافت کند. سایت سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی Faq.azmoon.iau.ac.ir می باشد. داوطلبان با سرچ این آدرس در مرور گر خود می تواند وارد سایت شود.

سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد

برای ورود به سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد اسلامی روی لینک زیر بزنید

Faq.azmoon.iau.ac.ir

راهنمای ورود به سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه ازاد اسلامی | Faq.azmoon.iau.ac.ir
 

در این قسمت از متن برای داوطلبان راهنمای ورود به سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد اسلامی را به صورت تصویری و مرحله به مرحله توضیح داده ایم.

✅ برای ورود به سامانه پرسش و پاسخ ابتدا آدرس Faq.azmoon.iau.ac.ir در مرور گر خود تایپ کنید

✅ وارد صفحه ای می شوید. 3 گزینه پرسش و پاسخ متداول، طرح پرسش و دریافت پاسخ وجود دارد.

✅ برای پرسیدن سوال مورد نظر خود گزینه طرح پرسش را کلیک کنید.

راهنمای ورود به سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه ازاد اسلامی Faq.azmoon.iau.ac.ir

صفحه ای روبه روی شما قرار می گیرد که در این قسمت باید اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید

مقطع تحصیلی را انتخاب کنید، مشکل مدنظر را در فیلد علامت بزنید، اطلاعات هویتی را تکمیل نمایید، در کادر پایین شرح پرسش را بنویسید در آخر گزینه ارسال را بزنید

ورود به سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه ازاد اسلامی Faq.azmoon.iau.ac.ir

بعد از اینکه گزینه ارسال را زدید صفحه این باز میشود و می نویسد عملیات شما با موفقیت ارسال شد و سپس یک کد برای شما نمایش داده می شود که باد کد را در نزد خود نگهدارید زیرا برای مشاهده پاسخ خود به آن نیاز پیدا خواهید کرد.

سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه ازاد

با نگهداشتن کد نزد خود حداکثر تا سه روز دیگر می توانید پاسخ سوال خود را مشاهده نمایید.

برای دیدن پاسخ سوال در صفحه اول باید گزینه دریافت پاسخ را کلیک کنید

سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد اسلامی | faq.azmoon.iau.ac.ir

با کلیک بر روی گزینه دریافت پاسخ صفحه ای نمایان می شود که باید کد سوال را که قبلا دریافت کرده بودی را وارد نمایید و پاسخ خود را مشاهده نمایید

در صورت فراموش کد سوال می توانید از مشاور گروپ راهنمای تلفنی دریافت نمایید

فراموشی رمز عبور سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد اسلامی

با وارد کردن کد پرسش و کامل کردن عبارت امنیتی پاسخ سوال خود را در سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد  می توانید مشاهده کنید.

سامانه پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد

سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد sede.iau.ac.ir

سامانه دیگری که دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی کرده است، سامانه ارتباط پشتیبان ساپ می باشد. دانشجویان دانشگاه آزاد، به منظور ثبت درخواست، اعتراض، سوال و یا ارسال مدارک و مستندات، می توانند به سامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد (ساپ) به آدرس اینترنتی sede.iau.ac.ir مراجعه نمایند و درخواست خود را ثبت نمایند و از مراجعه حضوری به دانشگاه خود داری نمایند

برای آشنایی بیشتر با سامانه ارتباط پشتیبان ساپ مقالهسامانه درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد sede.iau.ac.ir را بخوانید.

 

ShortURL as Linkp.ir
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر