فراخوان جذب همکاری آموزش و پرورش برای شاد

فراخوان جذب همکاری آموزش و پرورش برای شاد
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
زهرا قنواتی

بعد از شادبین، شادینو، نسخه تحت وب شاد و شادنما اکنون نوبت سامانه شادبوم است که پای خود را به بسترهای توسعه اپلیکیشن شاد باز کند. این سامانه که در حال فراخوان برای جذب ایده‌های برتر است، قصد دارد خدمات افزوده‌ای همچون محتوای کمک آموزشی، مهارت‌های شغلی، کتاب الکترونیک، بازی و کلی امکانات دیگر را به اپلیکیشن شاد اضافه کند. در این مقاله به صورت جامع تمام مراحل ثبت ایده برای شرکت در فراخوان سامانه شادبوم و محورهای ثبت ایده را توضیح داده‌ایم.

سامانه شادبوم shadboom.medu.ir

سامانه شادبوم shadboom.medu.ir

بعد از معرفی اپلیکیشن شاد در 21 فروردین 1399 توسط وزارت آموزش و پرورش، با وجود مشکلات بسیار این اپلیکیشن به علت اینکه اصلی‌ترین مسیر ارتباط بین دانش‌آموزان ابتدایی با معلمان بود، به سرعت فراگیر شد و تیم برنامه نویسان همراه اول که راه‌انداز این برنامه بودند، تلاش کردند تا مشکلات آن را بررسی کرده و ویژگی‌های جدیدی برای آن ارائه دهند.

نسخه تحت وب شاد، شادینو، شادنما، شادبین و شادبوم که هم اکنون در مرحله فراخوان برای ثبت ایده است، حاصل تلاش این تیم برای ارتقای اپلیکیشن شاد هستند که در این مقاله سامانه شادبوم shadboom.medu.ir که برای ایجاد خدمات افزوده‌ای (خدمات شاد به دو دسته خدمات پایه و افزوده تقسیم می‌شوند) چون محتوای کمک‌آموزشی، مهارت‌های شغلی، بازی و کتاب دیجیتال است، را معرفی کرده‌ایم.

shadboom.medu.ir

شبکه آموزشی دانش‌آموزان (شاد) در نظر دارد جهت جلب مشارکت به منظور ارائه خدمات افزوده و ارتقای کیفیت و تنوع بخشی به این بخش (خدمات افزوده) سامانه، اقدام به همکاری با شخصیت‌های حقوقی دولتی و غیردولتی اعم از شرکت‌ها، موسسات و انتشارات‌هایی که علاقمند به ارائه حداقل یکی از انواع خدمات افزوده مورد تایید وزارت آموزش و پرورش در بستر شاد هستند، نماید و

محورهای موردنظر شاد برای جذب ایده و طرح برای بخش خدمات افزوده خود به شرح زیر است:

  • کلاس‌ها ومحتواهای کمک آموزشی و مکمل و همسو با برنامه درسی مصوب
  • آموزش‌های مهارت‌محور علمی، اجتماعی پیشگیرانه و شغلی مکمل برنامه درسی
  • مشاوره آموزش‌‍های پیشگیرانه و ارتقایی و مددکاری اجتماعی فردی و گروهی به دانش‌آموزان، معلمان و خانواده‌ها
  • بازی‌ها و سرگرمی‌های متناسب با مقتضیات تربیتی و سنی دانش‌آموزان
  • مسابقات، جشنواره‌ها و رویدادهای علمی، فرهنگی و هنری با تایید حوزه‌های تخصصی
  • نرم‌افزارهای کتابخوان و ارائه نسخه الکترونیکی کتاب

فراخوان سامانه شادبوم shadboom.medu.ir

شخصیت‌های حقوقی دولتی و غیردولتی اعم از شرکت‌ها، موسسات و انتشارات‌هایی که علاقمند به ارائه حداقل یکی از انواع خدمات افزوده مورد تایید وزارت آموزش و پرورش در بستر شاد هستند، می‌توانند جهت شرکت در فراخوان سامانه شادبوم shadboom.medu.ir  درخواست خود را ارسال کنند.

طرح‌های ارسالی در صورت احراز شرایط و تایید توسط کمیسیون تنظیم مقررات مشارکت در شاد، پذیرفته شده و توسط شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)، که راه‌انداز اپلیکیشن شاد است، با برگزیدگان قرارداد همکاری امضا خواهد شد.

زمان ثبت نام سامانه شادبوم

زمان ثبت نام سامانه شادبوم و مهلت ارسال طرح‌های پیشنهادی برای شرکت در فراخوان آن که درخصوص جذب و اجرای ایده‌های خدمات افزوده موردتایید وزارت آموزش و پرورش در بستر شاد است، از 15 اسفند 1400 شروع شده و تا 31 فروردین 1401 ادامه دارد.

متقاضیان جهت شرکت در این فراخوان باید طرح‌های پیشنهادی خود را به همراه مدارک و مستندات مجموعه خود به شرحی که در این مقاله توضیح داده شده است، در سایت shadboom.medu.ir بارگزاری کنند.

ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/JOnK
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر