تزریق ژل لب راهنمای انجام و انواع آن

تزریق ژل لب راهنمای انجام و انواع آن
ذخیره سازی
977 نمایش
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
مهسا علیزاده

تزریق ژل لب در استانبول هم طرفداران زیادی دارد و بسیاری از خانم های ایرانی ساکن این شهر به صورت دائمی و یا برای مراسماتی خاص مثل جشن عروسی و … تزریق ژل لب انجام می دهند. اگر شما هم در جستجوی مرکز معتبر تزریق ژل لب در استانبول هستید ، ما در ادامه این مطلب بهترین دکتر و مطب های زیبایی برای این شهر را برای تزریق ژل معرفی خواهیم کرد. از شما عزیزان می خواهیم اگر تجربه مراجعه به مراکز تزریق ژل لب استانبول را دارید ، حتما در بخش نظرات تجربیات خود را به اشتراک بگذارید تا سایر دوستان نیز بتوانند با کمک اطلاعات شما بهترین مرکز را انتخاب کنند.

آنچه در این مطلب تقدیم شما میشود:

معرفی بهترین مراکز تزریق ژل لب در استانبول

در ادامه ، لیستی از بهترین مراکز تزریق ژل در لب در استانبول را مشاهده می کنید. این لیست ناقص است و برای تکمیل شدن به اطلاعات شما نیاز دارد :

هزینه تزریق ژل لب در استانبول 

هزینه تزریق ژل لب در استانبول در مراکز مختلف فرق می کند ولی اگر به دنبال خدمات با کیفیت و بدون عوارض هستید حتما به مراکز معتبری که زیر نظر پزشک در حال فعالیت هستند ، مراجعه کنید. بسیاری از مراکز غیر قانونی و افراد غیر متخصص هستند که تزریق ژل صورت و تزریق ژل لب را با قیمتی پایین تر انجام می دهند و در صورت مراجعه به این مراکز ممکن است عوارض زیادی را متحمل شوید.

هزینه تزریق ژل لب در مراکز معتبر از 350 لیر به بالا شروع می شود و با توجه به مدل درخواستی فرد ، فرم اولیه لب ، میزان ژل لازم و … این هزینه بیشتر می شود.

 

مزایای تزریق ژل لب

ژل ها ترکیباتی از اسید هیالورونیک ، کلاژن و … هستند که به منظور جوانسازی صورت مورد استفاده قرار می گیرد. در اثر تزریق ژل چین و چروک قسمت هایی از صورت که دارای چروک هستند برطرف می شود و از ژل برای حجم دادن و برجسته کردن لب ها و گونه ها نیز استفاده می شود.

منبع : تزریق ژل لب در استانبول ترکیه

 

ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/AvB9
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر