رو نمایی از اولین رمز ارز ایرانی در شیراز

رو نمایی از اولین رمز ارز ایرانی در شیراز
ذخیره سازی
1,615 نمایش
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
heyvalaw
رئیس هیأت مدیره موسسه مالی و اعتباری فناوری هوشمند شبکه زر در این مراسم گفت: نخستین کیف رمز پایه ایرانی با قابلیت اتصال به شبکه بین الملل را با بسیاری از مشکلات که وجود داشت و با توجه به اینکه ایران اجازه صرافی بین المللی را نمی دادند راه اندازی کردیم.

عباس جم زر در نشست خبری با بیان لزوم داشتن کیف پول رمز پایه ایرانی، گفت : با توجه به اینکه یک بند در برجام اضافه شده بود که ایران وارد ارز دیجیتال نشود، امیدواریم بتوانیم در کشور این موضوع را شکوفا کنیم.

او در ادامه اضافه کرد: یک سه ضلعی داریم در حوزه ارز رمز تا بتوانیم برای عبور از تحریم از آن استفاده کنیم، یکی از آن ضلع ها این است که بتوانیم فناوری بلاک چین بومی داشته باشیم، مهترین موضوعی که اگر بخواهیم یک تکین در کشور داشته باشیم.

رئیس هیئت مدیره موسسه مالی و اعتباری فناوری هوشمند شبکه زر تصریح کرد: اگر بخواهیم به شبکه جهانی بلاک چین بپیوندیم، نخستین قدم این است که پلت فرم بلاک چین را داشته باشیم، نخستن مجموعه در کشور های همسایه مجموعه برگ زیتون است که بومی سازی کرده است.

وی در خصوص کیف پول رمز پایه خاطرنشان کرد: بسیاری از کیف های پول ارز دیجیتال در ایران اکنون بسته شده است، برخی کشور ها این اجازه را به خود دادند که کیف پول ایرانی ها را بلاک کنند، بسیاری از سرمایه ها از کشور رفت، بنابراین باید حتما کیف پول رمز پایه ایرانی داشته باشیم، تا قابلیت تعیین آدرس های بین المللی را داشته باشد

وی گفت: برای اتصال زنجیره ارز رمز باید کاری می کردیم که ارز رمز مورد استقبال قرار گیرد، دو نوع ارز رمز وجود داشت که می توانستیم در آن ورود کنیم، که یکی از آن فقط پذیرش آن مورد افزایش و کاهش قرار می گرفت.

در ادامه این جلسه مدیر بیمه رازی استان فارس گفت: شرکت بیمه رازی به عنوان نخستین شرکت خصوصی با صینات از طرح های ملی پا به عرصه کشور گذشته است و سرویس های ویژه را ارائه داده است. وی در ادامه اضافه کرد: امیدواریم با برترین خدمات به بیمه گذاران خدمتی به بیمه گذاران کرده باشیم، طرح فروش بیمه مهر زندگی، این طرح بیمه رازی بابت بهترین خدماتی که بتواند به نوزادان است را انجام دهد.

مدیر بیمه رازی استان خاطرنشان کرد: طرح مهر زندگی در یک ماهه اخیر از طریق نهاد رسمی بیمه مرکز ثبت شده که این طرح استارت خورده است، از میزایای این طرح حمایت از جامعه هدف بده است، که در طول سال بیش از 91 هزار نفر تولید فرزند را داریم.

وی عنوان کرد: طرح بعدی که در چند ماه اخیر انعقاد شد طرح حمایت از خدمات ایرانی زندگانی است. رضایی مدیر مجموعه آکاف مطرح کرد: میز کار دیجیتال می تواند برای سالیان سال بماند و کسب درآمد کند، با رعایت تمام مسائل امنیتی که هویت حفظ شود می توان این کار را انجام داد، مانند مدل های موفق دنیا می تواند پلت فرم را توسعه داد و یک جریان درآمدی پایدار داشته باشد علاوه بر این به موضوع اشتغال زایی نیز می تواند عمل کند.

وی افزود: با توجه به زیر ساخت های نوین ارز رمز و هویتی که هر فرد می دهد، یه اپلیکیشن را می تواند نصب کرد که فرد از طریق خرید هایی که انجام می دهد اعتبار کسب می کند.

حسین جرئتی رئیس هیئت مدیره هلدینگ رستاک نیز در ابتدای این جلسه بیان کرد: نخستین بلاک چین ایرانی توسط موسسه برگ زیتون در ایران راه اندازی شده است.

وی افزود: امنیت رمز ارز ها و کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری ایرانی با تلاش مهندسان ایرانی کیف پول امنی ایجاد شده است، البته کیف پول نرم افزاری که پیام رسان داشته باشد تعداد کمی داریم و شبکه فناوری زر این کار را انجام داده است.منبع : ایلنا
برچسب ها
ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/xRw9
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر