جرثقیل بلغاری

جرثقیل بلغاری
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
اکادمی

وینچ جرثقیل سقفی بلغاری یکی از انواع بالابرهای برقی است که برای بلند کردن و پایین آوردن بار در جرثقیل های سقفی استفاده می شود. این وینچ ها معمولاً از موتور، گیربکس، درام، قلاب، تابلو برق و کلید فرمان تشکیل می شوند.

وینچ های جرثقیل سقفی بلغاری در انواع مختلفی از جمله تک سرعته و دو سرعته، سیم بکسلی و زنجیری، تک فال و دو فال تولید می شوند. ظرفیت باربری این وینچ ها نیز از 3 تن تا 20 تن متغیر است.

وینچ های جرثقیل بلغاری از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند و به دلیل قیمت مناسب، از محبوبیت زیادی در بین کاربران برخوردارند.

در ادامه به بررسی ویژگی های وینچ جرثقیل سقفی بلغاری می پردازیم:

انواع وینچ جرثقیل سقفی بلغاری

وینچ های جرثقیل سقفی بلغاری را می توان بر اساس موارد زیر دسته بندی کرد:

  • نوع سرعت: وینچ های جرثقیل سقفی بلغاری به دو نوع تک سرعته و دو سرعته تقسیم می شوند. وینچ های تک سرعته فقط یک سرعت برای بالا بردن و پایین آوردن بار دارند، در حالی که وینچ های دو سرعته دارای دو سرعت برای بالا بردن و پایین آوردن بار هستند.
  • نوع سیم بکسل: وینچ های جرثقیل سقفی بلغاری به دو نوع سیم بکسلی و زنجیری تقسیم می شوند. وینچ های سیم بکسلی از سیم بکسل برای بلند کردن و پایین آوردن بار استفاده می کنند، در حالی که وینچ های زنجیری از زنجیر برای بلند کردن و پایین آوردن بار استفاده می کنند.
  • نوع قلاب: وینچ های جرثقیل سقفی بلغاری به دو نوع تک فال و دو فال تقسیم می شوند. وینچ های تک فال دارای یک قلاب برای بلند کردن بار هستند، در حالی که وینچ های دو فال دارای دو قلاب برای بلند کردن دو بار به طور همزمان هستند.

بهتر است بدانید:جرثقیل آویز

برچسب ها
ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/4pKk
نظرتان را بنویسید