تمدید مهلت انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۱

تمدید مهلت انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۱
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
مشاور گروپ

تمدید مهلت انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی، به تازگی از سوی سازمان سنجش و آزموش کشور اعلام شده است. در این مقاله به بررسی زمان تمدید مهلت انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۱ و جزئیات مرتبط با این خبر پرداخته ایم.

انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی، فرصتی است که برای داوطلبان کنکور که به هر دلیلی رتبه خوبی کسب نکرده اند و یا اصلا در آزمون شرکت نکرده اند، است تا بتوانند در دانشگاه به تحصیل مشغول شوند. البته باید در نظر داشته باشیم که در حال حاضر هنوز هم بسیاری از رشته های پرطرفدار از طریق آزمون سراسری دانشجو جذب می کنند.

در ادامه تمدید مهلت انتخاب رشته یا تمدید انتخاب رشته بدون کنکور را بررسی خواهیم کرد.

تمدید مهلت انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی

سازمان سنجش به تازگی زمان تمدید مهلت انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی را اعلام کرده است.

🔵 طبق اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور؛ افرادی كه تا تاریخ  ۲۳ مرداد برای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش در دانشگاه ها بدون کنکور اقدام نکرده اند، می‌ توانند تا پایان روز یکشنبه ۶ شهریور اقدام کنند.

🔵 آن دسته از داوطلبانی كه قبلا نسبت به ثبت نام و انتخاب كدرشته محل‌ های تحصیلی اقدام نکرده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ اعلام شده، نسبت به مشاهده و ویرایش كدرشته محل‌ های انتخابی خود اقدام کنند.

🔵 لازم به ذکر است مهلت انتخاب رشته بدون کنکور تمدید شده، به هیچ وجه قابل تمدید مجدد نخواهد بود.

کارشناسان ما در مرکز مشاور گروپ، آماده اند تا به تمامی سوالات شما مربوط به تمدید انتخاب رشته، انتخاب رشته بدون کنکور، نحوه انتخاب رشته و ... پاسخ دهند. کافی است با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: افزایش تاثیر دروس عمومی در سوابق تحصیلی

دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی

دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی شامل بخش های مختلفی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. این دفترچه شامل 200 صفحه اطلاعات در خصوص انتخاب رشته بدون کنکور است که در سه فصل طبقه بندی شده است.

🔴 فصل اول دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 1401 شامل شرایط و ضوابط ثبت نام است. که در این فصل موضوعاتی مانند جد ول زمان بندی پذیرش، شرایط و ضوابط انتخاب رشته، شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان، مراحل پذیرش، مراحل ثبت نام اینترنتی و... می شود.

🔴 فصل دوم دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور با عنوان توضیحات و شرایط و ضوابط کلی پذیرش دانشجو و نحوه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی، پیرامون موضوعاتی مانند روش گزینش دانشجو، گزینش بومی، انتخاب رشته و... بحث می کند.

🔴 در نهایت فصل سوم دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی، مشخصات و شرایط پذیرش دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی را شرح می دهد و در پایان دفتر چه نیز، گواهی مربوط عنوان رشته تحصیلی و سال اخذ مدرک پیش دانشگاهی به همراه فرم پیوست انتخاب رشته برای آماده سازی پیش از وارد کردن در سایت، بر اساس اولویت بندی ها.

توجه داشت باشید که در تمدید مهلت انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی، نیز نیاز به دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور، خواهید داشت. بنابراین دانلود این دفترچه در تمدید انتخاب رشته بدون کنکور را فراموش نکنید.

بیشتر بخوانید: دفترچه انتخاب رشته کنکور 1401

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی، می توانید از سایت مشاور گروپ، اقدام کنید. در ادامه لینک دریافت فایل pdf دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی، برای شما عزیزان قرار داده شده است.

دانلود pdf دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور ۱۴۰۱
لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۱
ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/45Rk
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر