in care of در ثبت نام لاتاری 2024 چیست

in care of در ثبت نام لاتاری 2024 چیست
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
heyvalaw

in care of در لاتاری، یکی از مواردی است که هنگام پر کردن آن، باید دقت کنید. در فرم ثبت نام، مواردی وجود دارد که حتما باید پر شود و مواردی هم هستند که بر اساس شرایط شما، باید پر شوند. در این مقاله، نکات مهمی که هنگام ثبت نام لاتاری، باید به آن ها توجه داشته باشید، ذکر کرده ایم. پس با ما همراه شوید.

 

 

in care of در لاتاری، یکی از گزینه هایی است که در برخی موارد هنگام ثبت نام لاتاری، باید تکمیل گردد. وقتی وارد مرحله ثبت نام شوید، گزینه های متعددی در فرم، وجود دارد که باید شخصا آن ها را پر کنید. اطلاع قبلی از تمام گزینه ها و نحوه پاسخگویی به آن ها، موجب می شود، هنگام ثبت نام، به میزان کمتری با مشکل رو به رو شوید و فرم شما، با کم ترین نقص پر شود.

در این مطلب، به ذکر موارد مهمی که در فرم ثبت نام لاتاری، می بایست قید کنید می پردازیم تا اطلاعات شما قبل از ثبت نام در این دوره از قرعه کشی بزرگ لاتاری، تکمیل گردد. در ادامه، در رابطه با in care of در ثبت نام لاتاری و همچنین، سایر نکات مهم در فرم ثبت نام لاتاری 2024 مطالبی آورده شده است. 

in care of در ثبت نام لاتاری چیست

قبل از آنکه به موضوع in care of در لاتاری، اشاره کنیم، بهتر است نحوه ورود به فرم ثبت نام لاتاری، را یاد بگیریم. اگر شما، از متقاضیان دریافت گرین کارت آمریکا، از طریق لاتاری، هستید و قصد ثبت نام دارید، ابتدا، باید وارد سایت اصلی ثبت نام لاتاری، به نشانی اینترنتی dvlottery.state.gov شوید.

این آدرس، شما را وارد صفحه رسمی سایت اصلی لاتاری، می کند. بعد از ورود به این صفحه، باید وارد بخش Begin Entry شده و ثبت نام لاتاری 2024، را شروع کنید. شما، با گذراندن قسمت های مختلف و وارد کردن اطلاعات شخصی خود، باید مراحل ثبت نام را پشت سر بگذارید.

برای اینکه به قسمت in care of در لاتاری برسیم، باید هر قسمت را یکی پس از دیگری پر کنیم. بعد از پایان یافتن مرحله بارگذاری عکس، وارد قسمتی می شویم که با عنوان Mailing Address مشخص شده است. این قسمت، از بخش های مختلفی تشکیل شده است. به طور کلی، بخش مذکور در برگیرنده اطلاعات پستی و محل اقامت متقاضی، محسوب می شود. از جمله بخش های Mailing Address می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

in care of در لاتاری

 

In Care Of : این بخش، مخصوص افرادی است که قصد دارند آدرس پستی فرد دیگری را وارد کنند. یعنی، اگر منزل شما، دارای کد پستی نمی باشد، می توانید از طریق این قسمت، کد پستی معتبر فرد دیگری را وارد نمایید.

Address line 1 و Address line 2 : اگر منزل شما، دارای کد پستی است، باید آدرس کد پستی خود را در این بخش، وارد کنید.

City / Town : نام شهر خود را در این بخش، وارد کنید.

District/County/Province/State : نام استان خود را در این بخش، وارد کنید.

Postal code/Zip Code : شماره کد پستی خود را در این بخش، بنویسید.

Country : کشور محل سکونت خود را از منو این بخش، انتخاب کنید.

 

به این ترتیب، متوجه شدیم که care of in در لاتاری، بیانگر آدرس پستی فرد مورد اعتماد متقاضی، است که در فرم قید می شود. توجه داشته باشید، در بخش آدرس، حتما مشخصات آدرس منزل خود را وارد کنید و از آدرس فرد دیگری استفاده نکنید. شما فقط در صورتی که کد پستی نداشته باشید، مجاز به وارد کردن آدرس پستی شخص دیگری هستید. در غیر این صورت، باید حتما آدرس کد پستی خود را وارد نمایید. سایر فیلد هایی که باید توسط شما پر شود شامل :

 

نام خانوادگی، نام

تاریخ، مکان و کشور تولد

نشانی

اطلاعات گذرنامه ( شماره، کشور صادر کننده و تاریخ انقضای گذرنامه )

وضعیت تاهل ( در صورت متاهل بودن، اطلاعات مربوط به فرزندان و همسر را وارد کنید. )

عکس ( از خود و افراد وابسته )

بالاترین درجه تحصیل

 

حتما بخوانید: مهلت ثبت نام لاتاری

 

سایر نکات مهم در فرم ثبت نام لاتاری

درباره care of in در لاتاری صحبت کردیم، اکنون می خواهیم به ذکر موارد مهم دیگری که هنگام ثبت نام باید به آن ها توجه کرد، بپردازیم. 

 

اولین و مهم ترین نکته، تعداد ثبت نام های هر فرد در لاتاری، است. اگر جزو ملیت های مجاز، به ثبت نام در لاتاری هستید، فقط می توانید یک بار در سال برای لاتاری، ثبت نام کنید. اگر بیش از یکبار ثبت نام نمایید، رد صلاحیت خواهید شد زیرا شرایط ثبت نام لاتاری، را زیر پای گذاشتید.

در بخش نام فرزندان، شما فقط باید نام فرزندانی را وارد کنید که زیر 21 سال سن دارند و مجرد هستند.

اگر از همسرتان جدا شده اید و فرزندان شما با همسرتان زندگی می کنند و قصد مهاجرت هم ندارند، باز هم باید اطلاعات فرزندان تان را وارد نمایید.

 

در این مطلب، سعی شد نکات مهم فرم لاتاری 2024، ذکر شود تا موقع ثبت نام، با مشکل مواجه نشوید.

 

در ادامه بخوانید: زمان قرعه کشی لاتاری

 

 

 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد in care of در لاتاری در کانال تلگرام حقوقی دینا عضو شوید، همچنین کارشناسان مرکز مشاوره دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون in care of در لاتاری پاسخ دهند.

سوالات متداول

 

1- ✔️in care of در لاتاری چیست؟

✔️in care of در لاتاری یکی از گزینه های مرتبط به وارد نمودن اطلاعات آدرس هر شخص می باشد که در متن مقاله نیز بیان شده است.

 

2- ✔️وارد نمودن اطلاعات در قسمت in care of در لاتاری الزامی است؟

✔️خیر، وارد نمودن اطلاعات در قسمت in care of در لاتاری الزامی نیست برای برخی افراد الزامی است که در متن مقاله به این نکته اشاره شده است.

 

3- ✔️در هنگام تکمیل کردن فرم ثبت نام لاتاری به چه نکاتی می بایست توجه شود؟

✔️در هنگام تکمیل کردن فرم ثبت نام لاتاری می بایست به نکاتی که در متن مقاله آورده شده است توجه شود.

منبع : in care of در ثبت نام لاتاری 2024 چیست

ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/8G03
نظرتان را بنویسید