5 نکته برتر PDR برای فن آوری های حرفه ای

5 نکته برتر PDR برای فن آوری های حرفه ای
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
sara zamani

صافکاری PDR یا برداشتن فرورفتگی بدون رنگ، برای اجرای صحیح نیاز به مهارت و صبر دارد. این فرآیند تعمیر راهی عالی برای بازگرداندن پانل بدنه فرورفته به وضعیت جدید بدون نیاز به رنگ آمیزی مجدد یا تعویض قطعات است. در حالی که هر فرورفتگی، فرورفتگی و چین را نمی توان به این روش ترمیم کرد، اما بسیاری از مشکلات زیبایی وجود دارد که می توان با استفاده از این روش ترمیم کرد.

این فرآیند نیاز به کمی احساس دارد و می‌تواند قبل از کار با بخش آسیب‌دیده خودرو، با پانل‌هایی که آسیب ندیده کار کنید تا قبل از کار با بخش آسیب‌دیده خودرو، احساس انعطاف‌پذیری و بخش‌هایی از خودرو را دریافت کنید. هنگامی که به این تکنیک فکر کردید، این نکات و ترفندها فرآیند PDR شما را سریع و آسان می کند.

بهترین نکات و ترفندهای PDR
نکات و ترفندهای PDR
این فهرست جامعی از نکات و ترفندهایی نیست که می‌توان در این فرآیند پیچیده و ماهر تعمیر استفاده کرد، اما نقطه شروعی عالی برای هدایت شما به سمت حرفه‌ای بودن PDR است.

1. همیشه ابتدا خسارت را ارزیابی کنید
شما هرگز نباید به مشتری قول دهید که می توانید یک فرورفتگی را با استفاده از PDR ترمیم کنید تا زمانی که آسیب را مشاهده کرده و آن را به طور کامل ارزیابی نکنید. اندازه فرورفتگی و محل قرارگیری می تواند بر نتیجه تعمیر تأثیر بگذارد و برخی از مکان ها برای این نوع تعمیر مناسب نیستند.

قبل از شروع بررسی، مطمئن شوید که نور زیادی روی آن ناحیه قرار داده اید. پوسته پوسته شدن یا آسیب رنگ ممکن است روی برخی از رنگ های رنگ به سختی قابل مشاهده باشد و شما می خواهید قبل از اینکه حتی اقدام به انجام این نوع تعمیر کنید، مطمئن شوید که رنگ در نظم خوبی قرار دارد.

همچنین مطمئن شوید که می توانید به راحتی به فرورفتگی دسترسی داشته باشید. گاهی اوقات یک فرورفتگی به نظر می رسد که شما می توانید بدون مشکل به تمام قسمت های آن برسید، اما هنگامی که مکان را ارزیابی می کنید، ممکن است متوجه شوید که در واقع نمی توانید به قسمتی بروید که برای رفع فرورفتگی لازم است.

2. ابزارهای مناسب برای موفقیت PDR را انتخاب کنید
این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما در واقع صدها ابزار وجود دارد که می‌توانید از بین آنها برای انجام تعمیرات PDR در اتومبیل‌ها انتخاب کنید. همیشه دو عامل وجود دارد که باید از آنها برای کمک به تعریف ابزاری که می خواهید بخرید و همچنین ابزارهایی که می خواهید برای تعمیر استفاده کنید استفاده کنید. شما همیشه باید دسترسی و اهرم را در نظر بگیرید.

اگر می‌خواهید تعمیرات PDR را با اطمینان به مشتریان ارائه دهید، به تعادل خوبی از ابزارهای دسترسی و اهرمی در جعبه ابزار خود نیاز دارید. در حالی که می‌توانید با چیزهایی که در اطراف آن‌ها قرار می‌دهید، مانند دسته جارو، خلاق باشید، باید مطمئن شوید که ابزار مناسب برای کار را برای تضمین نتایج خوب خریداری می‌کنید.

اگر می‌خواهید به فرورفتگی در مکان‌های عجیب و غریب دسترسی داشته باشید یا می‌خواهید روشی آسان برای مطابقت با شکل بسیاری از منحنی‌ها و زوایای پانل‌های بدنه خودرو داشته باشید، ابزارهای رایجی مانند میله‌های سبک چوب هاکی، ضروری هستند. ابزارهای نوک پیچ نیز ضروری هستند و ممکن است به چند میله مستقیم نیاز داشته باشید تا بتوانید به مکان هایی که به منحنی نیاز ندارند دسترسی پیدا کنید.

3. به آرامی کار کنید تا تکنیک PDR خود را درست انجام دهید
تکنیک های PDR
مهم نیست که چند بار این فرآیند را انجام داده اید، همیشه می خواهید آهسته کار کنید. قبل از اعمال نیروی لازم برای برداشتن فرورفتگی، فشارها را به آرامی آزمایش کنید.

معمولاً برای دسترسی به یک فرورفتگی به فضاهای تنگ یا مکان‌های عجیب و غریب دست می‌زنید، و ممکن است از اینکه چقدر سخت است که فشار مناسب را قبل از فشار دادن فرورفتگی یا چین خوردگی در محل قرار دهید، متعجب شوید.

آهسته حرکت کردن و دقیق بودن واقعاً تنها راه برای رسیدگی به این نوع تعمیرات است و بعداً وقتی مجبور به انجام کامل بدنه روی پانلی که به اشتباه فشار داده اید، از خود تشکر خواهید کرد. با یافتن زاویه دسترسی مناسب و فشار مناسب برای هر شغل از طریق کار صبورانه در زمان خود صرفه جویی کنید.

4. از لامپ های سر و سایر سطوح شکننده محافظت کنید
به یاد داشته باشید که در نزدیکی و اطراف برخی از قسمت‌های شکننده‌تر خودرو نیرو وارد می‌کنید. اگر در اطراف مرکز پانل بدنه کار نمی کنید، تقریباً همیشه قسمت های دیگری در مجاورت فرورفتگی یا چین وجود دارد که ممکن است توسط ابزار شما خراشیده یا شکسته شود.

مطمئن شوید که نقاط دسترسی خود را ارزیابی کرده اید تا از آسیب به سطوح شیشه ای یا پلاستیکی جلوگیری کنید، اما اگر این امکان پذیر نیست، مراقب باشید که قسمت هایی را که ممکن است آسیب ببینند، چسب بزنید یا بردارید. ایجاد یک تعمیر کاملا جدید هدف شما نیست و باید به هر قیمتی از آن اجتناب کرد.

5. برای بهترین نتیجه PDR روی چراغ های مناسب سرمایه گذاری کنید
شما واقعا نمی توانید امیدوار باشید که فرورفتگی ها و فرورفتگی هایی را که از شما خواسته می شود بدون چراغ های مناسب برطرف کنید، ارزیابی کنید. اغلب مجبور خواهید بود در فضاهای تاریک و محدود و بدون نور کار کنید، این کار باید فقط با احساس انجام شود.

استفاده اضافی از نور برای PDR نورپردازی خارجی است. نوری که روی یک فرورفتگی می‌تابد می‌تواند به شما نشان دهد که چقدر باید فشار دهید تا تراز را درست انجام دهید. این می تواند کمک بزرگی برای پانل های بدنه بزرگی باشد که به اندازه کافی انعطاف پذیر هستند تا بتوانید در حین رفع فرورفتگی، حباب را به داخل آنها فشار دهید.

پایه ها یا گهواره های روشنایی و روشنایی می توانند کار شما را بسیار آسان تر کنند و ارزش هر پنی سرمایه گذاری شما را دارند.

نکات و ترفندهای PDR: تمرین کامل می‌کند
نکات و ترفندهای PDR
این نوع تعمیر نیاز به کمی احساس و تمرین دارد تا بتوان آن را با اطمینان و با نتایج خوب انجام داد. هنگامی که تعمیر انواع فرورفتگی ها را تمرین کردید، مطمئن شوید که با تهیه طیف مناسبی از ابزارها برای کارهایی که از شما خواسته می شود به خود کمک کنید.

جهت خرید ابزار صافکاری و مولتی پلایر و غیره از سایت ابزار ماشین روی لینک کلیک کنید.

برچسب ها
لینک مرجع https://www.mobiletechrx.com/
ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/JO32
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر