7 دلیل که چرا تقویم رومیزی و سررسید محصول تبلیغاتی عالی هستند

7 دلیل که چرا تقویم رومیزی و سررسید محصول تبلیغاتی عالی هستند
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
بهار بیگی

ما در دنیای دیجیتالی زندگی می‌کنیم که مملو از برنامه‌ها، ویجت‌ها، برنامه‌های افزودنی مرورگر و موارد دیگر است که به ما کمک می‌کنند سازماندهی شده و در انجام وظایف خود بمانیم. با همه گزینه های تکنولوژیکی موجود، مزایای ارائه یک تقویم سنتی به نام سالنامه 1401 به مشتریان یا کارمندان چیست؟ در اینجا هفت دلیل وجود دارد:


مخاطبان شما را درگیر نگه می دارد: هر ماه اطلاعات جدیدی را برای مخاطبان شما به ارمغان می آورد و آنها را با یادآوری برند شما ارائه می دهد. تقویم ها 365 روز برای کسب و کار شما (366 روز در طول یک سال کبیسه) ارائه می دهند!
برای همه کاربردی است: چه به یک هدیه تعطیلات برای کارمندان خود نیاز داشته باشید یا یک هدیه نمایشگاه تجاری برای مشتریان، یک سررسید ، یک محصول تبلیغاتی مفید برای همه مخاطبان است. Millennium گزینه های 3، 6 یا 12 ماهه و همچنین اندازه ها، شکل ها، تم ها و مواد تولید مختلف را ارائه می دهد.
کنترل پیام خود: زمانی که صحبت از انتقال اهداف و خدمات کسب و کار شما می شود، مهم است که لحن را در نظر بگیرید. می خواهید شوخ طبع باشید؟ جوک ماه را درج کنید. احساساتی چطور؟ تاریخچه و رشد شرکت خود را مستند کنید. حفظ آن به شدت کسب و کار؟ خدمات، تجربه و صلاحیت های خود را تبلیغ کنید. مهم نیست که چه پیامی را می خواهید ارسال کنید، هر روز نزدیک مخاطبان شما خواهد بود. برای خرید تقویم رومیزی 1401 و سالنامه به سایت سالنامه گاموت مراجعه نمایید.
کاغذ راه به جایی نمی برد: برخلاف آنچه ممکن است فکر کنید، کاغذ اینجاست که بماند. محصولاتتق چاپی بیش از هر زمان دیگری محبوب هستند زیرا مردم تحت تأثیر برنامه های تلفن سازمانی، تقویم های ایمیل و لیست کارهای الکترونیکی قرار می گیرند. یک تقویم چاپی به مخاطبان شما رضایت از بررسی رویدادهای تمام شده و توانایی نوشتن یادآورهای کوچک در روزهای مهم را می دهد. این یک مکمل عالی برای کمک به کارکنان و مشتریان شما است که سازماندهی شده باشند.
املاک و مستغلات پرایم: فرقی نمی کند که هدیه تبلیغاتی شما در خانه یا محل کار به نمایش گذاشته شود، توسط افراد زیادی دیده می شود. تقویم ها در برخی از شلوغ ترین مکان ها از جمله یخچال ها، اتاق های پست و دیوارهای اداری آویزان می شوند.
دست خط به یادآوری حافظه کمک می کند: مطالعات انجام شده توسط Psychological Science نشان داده است که نوشتن فیزیکی اطلاعات بیشتر از تایپ کردن به یادآوری حافظه کمک می کند. تقویم راهی عالی برای مخاطبان شما برای پیگیری قرار ملاقات‌های پزشکان، بازی‌های ورزشی، عروسی‌ها، تولدها و موارد دیگر است.
یک تماس شخصی: تیم خلاق Millennium می تواند یک تقویم مارک دار و شخصی برای کسب و کار شما طراحی کند. هر ماه را می توان به گونه ای سفارشی کرد که شامل متن، تصاویر و پیام هایی باشد که در جهت علایق و نیازهای مخاطبان شما باشد.
با نزدیک شدن به پایان سال، هدایای مشتری و کارمند در لیست کارهای صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ قرار می گیرد. تقویم های تبلیغاتی بهترین راه برای گفتن «متشکر» هستند و در عین حال به حفظ کسب و کار شما در ذهن مخاطبان کمک می کنند.

ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/m1k3
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر