ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه تهران ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه تهران ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
heyva1

دانشگاه تهران از میان داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ از 1 لغایت 20 آذر ماه دانشجو می پذیرد.
 

دانشگاه تهران از میان داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 1401 - 1402 دانشجو می پذیرد . معاونت آموزشی این دانشگاه در طی اطلاعیه‌ ای پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ را اعلام کرد . متن اطلاعیه به این شرح است :

 

دانشگاه تهران در اجرای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر برای ورود به دوره کارشناسی ارشد با استناد به آئین‌نامه‌های شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مصوبات شورای آموزشی دانشگاه، برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ از بین دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۷ که جزو پانزده درصد برتر دانشگاه تهران و یا دانشگاه‌های مشمول این فراخوان باشند، در کلیه رشته‌هایی که از طریق آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارد به صورت مازاد بر ظرفیت و با رعایت کامل مقررات مربوط دانشجو می‌پذیرد.

ضروری است متقاضیان در صورت احراز شرایط نسبت به ثبت‌نام و بارگذاری اطلاعات در سامانه جامع آموزشی دانشگاه تهران به آدرس ems1.ut.ac.ir قسمت داوطلبان استعداد درخشان و سپس انتخاب عنوان پذیرش از تاریخ ۰۱/‏۰۹/‏۱۴۰۰‬ لغایت ۲۰/‏۰۹/‏۱۴۰۰ ‬ اقدام نمایند.
 

منبع : ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه تهران ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲
 

ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/vnk8
نظرتان را بنویسید