انواع روش های اصلاح طرح لبخند با قیمت ارزان

انواع روش های اصلاح طرح لبخند با قیمت ارزان
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
1sogand

اصلاح طرح لبخند به مجموعه ای از درمان های زیبایی می گویند که در نهایت سبب ایجاد لبخندی زیباتر می گردد. درمان هایی که شکل، فرم و رنگ دندان ها را تغییر و اصلاح می نماید. از قبیل لمینت دندان، بلیچینگ دندان، کامپوزیت ونیر، روکش دندان و... این روش تنها برای افرادی که نقصی در دندان هایشان دارند نمی باشد بلکه عموم مردم می توانند در لبخندشان تغییر ایجاد کنند و جذابیت را احساس کنند همانطور که میدانید، داشتن لبخند زیبا علاوه بر افزایش اعتماد به نفس، سبب زیباتر شدن چهره فرد می شود و تاثیر مثبتی در دیدگاه دیگران دارد. زیبایی در لبخند حاصل هماهنگی در شکل دندان هاست که توسط دندان پزشک زیبایی این تغییرات اعمال می شود در این مقاله سایت دکتر مریم محمدی قصد داریم به انواع طرح لبخند به همراه عکس طرح لبخند بپردازیم باما همراه باشید.

اصلاح طرح لبخند چیست؟

عوارض اصلاح طرح لبخند

طراحی لبخند به انجام انواع درمان هایی زیبایی و ترمیمی که موجب زیبایی لبخند فرد می شود گفته می شود که در طراحی لبخند تمامی مشکلات دندان ها که شامل نامرتبی، لک و یا پوسیدگی هستند  و لثه ها که فرم خوبی در دهان ندارد توسط دندان پزشک زیبایی در کرج برطرف می شود، این کار علاوه بر زیبا کردن لبخند و دندان های شما باتوجه به معاینه ای که روی دندان ها انجام می شود التهاب، خرابی و... دندان و لثه از بین می رود.

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند در کرج

از آنجایی داشتن لبخند زیبا بسیار برای زن و مرد حائز اهمیت است، می توانید با انجام دادن تمامی کارهای زیبایی برای داشتن یک صورت و لبخند جذاب و زیبا در مطب دکتر مریم محمدی که در این زمینه تخصص و تجربه ی لازم را دارند با قیمت مقرون به صرفه، حس خوب داشتن دندان و لبخند فوق العاده زیبا را تجربه کنید.

چه کسانی متقاضی مناسبی برای اصلاح طرح لبخند هستند؟

اصلاح طرح لبخند

افرادی که از بدفرمی مادرزادی آناتومی دهان و دندان رنج می‌برند.

افرادی که شکل دندان آن‌ها میخی است.

افرادی که روی سطح دندان‌شان پوسیدگی دارند.

افرادی که بین دندان‌های آن‌ها بد شکلی دیده می‌شود.

افرادی که درمنطقه زندگی‌شان املاح آب آشامیدنی زیاد است.

افرادی که دندان‌هایشان بدرنگ است.

روش های اصلاح طرح لبخند چیست؟

اصلاح طرح لبخند برای همه به یک صورت نیست. انجام دادن این کار تا حد زیادی بستگی به اجزای صورت شما و نوع پوست، رنگ مو، رنگ دندان، نمای دندان، بافت لثه و موارد بسیار دیگری دارد که دندانپزشک زیبایی باید در نظر بگیرد. برای داشتن یک لبخند زیبا باید این اجزا در بهترین حالت ممکن باشند. روش‌های اصلاح طرح لبخند از سفید کردن دندان ، لمینیت دندان تا ارتودنسی را شامل میشود.

انواع اصلاح طرح لبخند

بلیچینگ دندان

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند در کرج


بلیچینگ یا سفید کردن دندان یکی از روش های متداول دندان پزشکی زیبایی است که برای بیمارانی که به دنبال داشتن لبخند براق با صرف زمان بسیار کم هستند، مناسب می باشد. در این حالت بیماران می‌توانند فرآیند سفید شدن دندان را در مطب دندانپزشک یا در خانه انجام دهند.

لمینت دندان

هزینه اصلاح طرح لبخند


در روش لمینت دندان، پوسته‌هایى بسیار نازک روى سطح بیرونى دندان‌ها قرار داده مى‌شود تا مشکلات ظاهرى آن‌ها را اصلاح نماید. این پوسته‌ها کاملاً با سطح دندان هماهنگ و منطبق است و توسط چسب‌هاى مخصوصى بطور دائمى به دندان مى‌چسبد و کاملاً با دندان یکى شده و قابل جدا شدن نخواهد بود. 
لمینت دو نوع سرامیکی و کامپوزیتی دارد که لمینت سرامیکی گران‌تر است.

کاشت دندان

انواع طرح لبخند

مهم‌ترین مورد در اصلاح طرح لبخند، جایگزین کردن دندان‌های از دست رفته است. این کار به دو روش بریج و ایمپلنت قابل انجام است. در ایمپلنت پایه‌ی تیتانیومی مانند ریشه در فک کاشته شده و پروتز روی آن می‌نشیند. در بریج با تراشیدن دندان‌های مجاور، پروتز روی آن‌ها سوار می‌شود. 

هزینه‌ی ایمپلنت به مراتب بیشتر از بریج خواهد بود، اما به علت مزایای متعدد، دائمی بودن و شباهت بسیار زیاد به دندان واقعی، مقرون به صرفه خواهد بود. 

ارتودنسی 

ارتودنسی برای رفع و درمان نامرتبی و فرم بد دندان‌ها به کار می‌رود. در شرایطی که دندان‌ها در محل درست خود قرار نگرفته باشند، مطمئن‌ترین روش برای اصلاح و درمان آن‌ها، روش ارتودنسی است. 

در ایده‌آل‌ترین حالت برای اصلاح طرح لبخند در دندانپزشکی زیبایی نیز دندان‌ها با ارتودنسی ردیف می‌شوند و سپس با موادی مانند لمینت، رنگ و شکل دندان‌ها را با هم موزون می‌کنند. 

هزینه‌ ارتودنسی با توجه به انواع گوناگون آن متفاوت است. 

اصلاح لبخند لثه ای 

اصلاح طرح لبخند لثه ای

در بعضی از افراد که طول تاج دندان‌هایشان کوتاه است، در حین لبخند و صحبت مقداری از لثه هایشان دیده می شود که به آن لبخند لثه‌ای گفته می‌شود.  این مشکل با یک جراحی بسیار آسان و ساده رفع می‌گردد و با بی‌حسی موضعی مقداری از لثه ها بالا برده شده و سپس با کمک لمینت ظاهر لبخند بازسازی می‌شود. انجام این جراحی از طریق لیزر مقرون به صرفه‌تر است.

ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/4lwg
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر