برای صاف شدن موها چه اقدامی میتوان انجام داد؟

برای صاف شدن موها چه اقدامی میتوان انجام داد؟
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
مهسا علیزاده

ریباندینگ مو یکی از خدمات صافی مو مثل کراتینه کردن است که باعث صافی و تقویت موهای سر می شود. اثر ریباندینگ از کراتین بیشتر است و اگر خانم هایی که دارای موهای فر و مجعد هستند ریباندینگ مو انجام دهند ، موهای آنها کاملا صاف و لخت می شود و ماندگاری بالایی هم دارد. همچنین یکی دیگر از کاربردهای ریباندینگ ، تقویت و احیای موهای آسیب دیده در اثر رنگ و دکلره است و اگر موهای شما به دلیل استفاده از مواد شیمیایی یا اتو مو و سشوار ، طراوت و زیبایی خود را از دست داده است ، می توانید با ریباندینگ کردن ، موهای خود را تغذیه و ترمیم کنید.

آنچه در این مطلب تقدیم شما میشود:

1 ریباندینگ مو چیست و چه تفاوتی با کراتین دارد
2 نانو ریباندینگ و تفاوت آن با ریباندینگ 
3 مواد لازم برای انجام ریباندینگ مو
4 مراحل انجام ریباندینگ مو
5 عوارض ریباندینگ مو
6 مراقبت های پس از انجام ریباندینگ
7 بهترین مراکز ریباندینگ مو تهران
ریباندینگ مو چیست و چه تفاوتی با کراتین دارد
ریباندینگ نسبت به کراتین ماندگاری بیشتری دارد ، البته تا زمان رشد مجدد از ریشه مو که این مو به حالت اولیه از ریشه رشد می کند ، سایر بخش های مو که ریباندینگ شده اند ، تا چند سال به صورت لخت باقی می مانند. اما ماندگاری کراتینه حداکثر 6 ماه است و پس از این مدت به مرور اثر خود را از دست می دهد. البته اگر روش های مراقبت از مو را انجام دهید ، می توانید تا یکسال نیز اثر کراتین مو را ببینید.

کراتینه مو قیمت مناسب تری نسبت به ریباندینگ دارد و مراکز تخصصی بیشتری خدمات کراتینه را ارائه می دهند ، زمان لازم برای اجرای آن کمتر و در حدود 2 تا 3 ساعت است در حالی که برای ریباندینگ حدود 8 ساعت زمان لازم است ، ماندگاری کراتین به صورت میانگین حدود 6 ماه است اما با ریباندینگ از دائمی بودن صافی موی خود مطمئن باشید.

با ما تماس بگیرید - پاسخ تو
ریباندینگ مو فرمالین و آسیب های شیمیایی کمتری دارد و بعد از انجام نیازمند مراقبت خاصی نیست. البته چه ریباندینگ و چه کراتینه برای موهای طبیعی توصیه نمی شود زیرا به هر حال در هر دو روش از مواد شیمیایی برای صافی مو استفاده می شود که هر چند کم مو را در معرض آسیب قرار می دهند.

نانو ریباندینگ و تفاوت آن با ریباندینگ 
نانو ریباندینگ نوع پیشرفته و موثر تر ریباندینگ است که البته هزینه بیشتری هم دارد. اگر موهای آسیب دیده و به اصطلاح آدامسی دارید ، نانو ریباندینگ به شما توصیه می شود که ماندگاری این روش به اندازه یکسال است و مثل ریباندینگ ماندگاری دائمی ندارد. اما پس از یکسال ، مو دوباره به حالت فر و مجعد و آسیب دیده قبلی برنمیگردد اما از حالت صافی کامل ، خارج می شود.

ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/kYYr
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر