درباره ما

تقریبا همه ی کاربران وب با بخش پسند های مرورگر آشنا هستند. زمانی که ما لینک وبسایتی را می پسندیم، لینک را می کشیم و به قسمت بوک مارک مرورگرمان اضافه می کنیم. اما پس از مدتی با افزوده شدن لینک های جدیدتر، لینک های قدیمی تر به فراموشی سپرده می شوند. ما امیدواریم تا با همراهی شما کاربران، بتوانیم یک دانشنامه از لینک های محبوب وب فارسی داشته باشیم. لینک پین، لینک های ارسالی کاربران را در سه بخش مختلف (دسته بندی، نوع محتوا و زبان محتوا) فیلتر می کند.

احتمالا پیش آمده است که لینک یک وب سایت مرتبط با مد و زیبایی را پسندیده اید، شاید خواسته باشید لینک یک رستواران یا شعبه فست فودی را بخواهید برای شخص خاصی ارسال کنید، زمانی که از یک شرکت طراحی و دکوراسیون خوشتان می آید، یا محصولی را از یک فروشگاه تخصصی خریداری می کنید، یا می خواهید کتاب شعر / رمانی را به دیگران معرفی کنید، فیلم یا سریال خاصی را پیشنهاد دارید، می خواهید بازدید از گالری هنری را پیشنهاد نمایید، دوره آموزشی خاصی پسندیده اید، اخبار علم و تکنولوژی را پیگری می کنید، می خواهید سفر به شهر / روستایی را پیشنهاد دهید، می خواهید موسیقی مورد پسندتان را به دیگران معرفی کنید، می خواهید تجربه تان در مورد رفتار با نوزاد، کودک و ... در خانواده را با دیگران به اشتراک بگذارید، خبر داغی دارید، می خواهید ورزشی را معرفی کنید، می خواهید مولودی، مداحی یا مدیحه سرایی را به دیگران پیشنهاد دهید، می خواهید مطب پزشکی را معرفی کنید، بازی آنلاینی را پیشنهاد دارید، قصد معرفی مشخصات فنی خودرویی را دارید. در لینک پین به سادگی می توانید لینک مربوط به کسب و کار یا لینک پیشنهادی خود را در یکی از این دسته بندی اضافه کنید.

لینک پین فعالیت خود از بهمن ماه 1396 آغاز نموده است. مطمئنا شروع یک کسب  کار جدید همواره با چالش‌ها و سختی‌های بسیاری همراه است. از شما خواهشمندیم پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

loading gif