مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
وبلاگ سایت تحصیلیکو

داوطلبایی که به عنوان دعوت شده به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ اعلام شدن، بعد از پرداخت هزینه مصاحبه دانشگاه آزاد، باید برای تهیه و آماده کردن مدارک لازم برای مصاحبه اقدام کنن و با مدارک مورد نیاز سر جلسه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401 حاضر بشن.

 

 

داوطلبا بعد از شرکت در آزمون کتبی دکتری، باید خودشون را از نظر رزومه علمی و آموزشی تقویت کنن تا موفق بشن نمره قابل قبولی در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401 بدست بیارن. بعد از اعلام نتایج دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱، داوطلبایی که تونستن حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد را در واحدهای انتخابی خودشون بیارن، باید نسبت به تکمیل مدارک مورد نیازشون برای شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اقدام کنن.

همه داوطلبا برای اطلاع از مدارک مورد نیاز، اطلاعیه هایی که توسط مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس azmoon.org منتشر میشه را به دقت مطالعه کنن. از اون جایی که ارائه دادن مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد در روز مصاحبه خیلی مهمه، در این مقاله مهم ترین مدارک مورد نیاز را معرفی کردیم.

 

مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

همونطور که گفتیم داوطلبایی که بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401، به مصاحبه یک یا چند کدرشته محل انتخابی خودشون دعوت شدن، باید مدارک لازم برای شرکت در جلسات مصاحبه دکتری این دانشگاه ها را تکمیل و زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد این مدارک را همراه خودشون داشته باشن تا بتونن در مصاحبه شرکت کنن.

 

مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401 به دو گروه اجباری و اختیاری یا امتیازی تقسیم میشن. دسته اول مدارک اجباری هستن که برای مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱، داوطلب باید همراه خودش داشته باشه وگرنه اجازه حضور در مصاحبه را نداره. دسته دوم مدارک اختیاری یا امتیازی هستن که داشتن اونا برای داوطلبا امتیاز مثبت به حساب میاد. مدارک مورد نیاز در زیر ارائه شده:

 

مدارک مورد نیاز برای مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401
مدارک الزامیمدارک اختیاری
اصل شناسنامه و کارت ملیمدرک زبان انگلیسی معتبر
فیش پرداخت هزینه شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزادتصویر مقالات
تصویر مدرک کارشناسی و ریز نمرات مقطع مذکورکتب 
تصویر مدرک کارشناسی ارشد و ریز نمرات مقطع مذکورتصویر مدارک مربوط به اختراع ثبت شده
یک نسخه از پایان نامه کارشناسی ارشدتصویر مدارک و احکام مربوط به جشنواره های علمی معتبر
-مدارک مربوط به شرکت در جشنواره و مسابقات بین المللی و المپیاد های معتبر

 

در کنار آماده کردن مدارک لازم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401، خوبه که با جزییات برگزاری مصاحبه و سوالاتی که معمولا در جلسات مصاحبه از داوطلبا پرسیده میشه آشنا بشین. برای اینکه با آمادگی کامل سر جلسه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد حاضر بشین، خوندن مقاله زیر بهتون پیشنهاد میشه.

بیشتر بخوانید: مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

 

 

 

 

 

مشاوره شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

چند سالیه که شیوه برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد دچار تغییراتی میشه. سال گذشته مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد به صورت مجازی برگزار شد یعنی همه دعوت شده ها به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد برای شرکت در کد رشته محل دعوت به مصاحبه شده، باید در زمان مقرر شده از طرف مرکز سنجش و پذیرش به صورت آنلاین و غیر حضوری در مصاحبه شرکت می کردن.

 

تا الان هیچ اطلاعیه ای برای حضوری یا غیرحضوری بودن مصاحبه دکتری 1401 اعلام نشده. در صورت حضوری بودن، داوطلبا باید در روز مشخص شده در محل اعلام شده برای مصاحبه حاضر بشن اما در صورت غیر حضوری بودن مصاحبه باید در روز اعلام شده به صورت آنلاین مصاحبه را انجام بدن. در صورت مشخص شدن نوع مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401 اطلاع رسانی لازم در این قسمت انجام میشه.

 

مصاحبه دانشگاه آزاد با مصاحبه دکتری سراسری متفاوته. پیشنهاد می کنیم در کنار آمادگی برای مصاحبه دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ حتما برای مصاحبه دانشگاه های سراسری هم شانس خودتون را امتحان کنین. برای اطلاع از مدارک و شرایط لازم برای مصاحبه دکتری سراسری حتما مقاله زیر را بخونین:

حتما بخوانید : مدارک شرکت در مصاحبه دکتری سراسری

 

سوالات مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

طبق تجربه داوطلبای سنوات گذشته در جلسه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ احتمالا سوالا پیرامون کلیات پایان نامه کارشناسی ارشد و میزان تسلط داوطلب به آن، میزان تسلط داوطلب به زبان انگلیسی، علت کم بودن برخی نمرات دروس دوران کارشناسی و کارشناسی ارشد و ... پرسیده میشه. حفظ خونسردی، حضور به موقع سر جلسه مصاحبه، آراستگی، حفظ اعتماد به نفس و همراه داشتن مدارک مورد نیاز مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401 از جمله موارد مهمیه که هر داوطلبی باید به آن دقت ویژه ای داشته باشه.

 

بهتره داوطلبا پیس از روز مصاحبه، سوالات مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد را مطالعه کنن تا در روز مصاحبه پیش زمینه فکری نست به سوالات داشته باشن و از طرفی خونسردی خودشون را بتونن حفظ کنن. در همین حال خوبه که داوطلبا از میزان شهریه دکتری دانشگاه آزاد اطلاع داشته باشن برای همین میتونن به لینک زیر سر بزنن.

در ادامه بخوانید : شهریه دکتری دانشگاه آزاد

کارشناسای مرکز مشاوره تحصیلیکو آمادن تا به تموم سوالای شما درباره جزئیات مدارک لازم برای شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ پاسخ بدن. شما می تونین از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیلیکو با این کارشناسا در ارتباط باشین و تمام سوالای خودتون را از کارشناسای این مرکز مشاوره بپرسین. همچنین می تونین با عضویت در کانال تلگرامی تحصیلیکو از اخبار مربوط به مصاحبه دکتری مطلع بشین.

 

 

 

 


 

سوالات متداول


 

1- ✔️ شیوه برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد چجوریه؟

✔️ مصاحبه دانشگاه آزاد هر ساله دچار تغییراتی میشه برای امسال هم پیش بینی شده مصاحبه بصورت مجازی انجام می گیره که تو این مقاله بطور کامل توضیح داده شده.

 

2- ✔️  داوطلبای دکتری دانشگاه آزاد باید قبل از شرکت در مصاحبه فرم صلاحیت عمومی رو تکمیل کنن؟

✔️ خیر. تکمیل فرم بررسی صلاحیت عمومی تنها برای داوطلبایی الزامیه که قصد شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه های سراسری رو دارن، تمام مدارک لازم مصاحبه دانشگاه آزاد در این مقاله گفته شده.

 

3- ✔️ سوالای مصاحبه دانشگاه آزاد درباره چه چیزایی است؟

✔️ در جلسه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد سوالا پیرامون کلیات پایان نامه کارشناسی ارشد و میزان تسلط داوطلب به آن و .... پرسیده میشه که در متن مقاله بطور کامل توضیح داده شده.

منبع : مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/5BqX
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر