راهنمای خرید سردخانه جسد بیمارستانی از فروشندگان معتبر

راهنمای خرید سردخانه جسد بیمارستانی از فروشندگان معتبر
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
فاطمه نوروزی

حتما تا کنون اسم سردخانه جسد یا سردخانه بیمارستانی به گوشتان خورده است؛ سردخانه مرده برای نگهداری اموات در مدت زمان کوتاه و به طور موقت برای مدت معینی طراحی و تولید می شود.

سردخانه جسد اقتصاد

سردخانه جسد 

سردخانه میت دارای سیستم خنک کننده قوی بوده و با مصرف برق تامین انرژی می کند دمای درون یخچال سردخانه جسد به دلیل وجود گاز های خنک کننده درون موتور می تواند تا منفی 20 درجه سانتی گراد کاهش یافته و همین موضوع باعث می شود جنازه چندین روز تا چند ماه در داخل سردخانه مرده به صورت کاملا سالم نگهداری شود و مانع تجزیه سریع بدن مرده و انتشار بوی نامطبوع آن شود. به همین علت سردخانه جسد همیشه حاوی مواد فاسدشدنی و میکروب می باشد که احتیاج به شست وشو داشته و لازم است با رعایت دستور العمل های بهداشتی مانع رشد میکروب ها و نفوذ آن ها شویم.

ممکن است سردخانه جنازه را در بیمارستان ها و مراکز پزشکی در انواع مختلف بسیار دیده باشید که از جمله پر فروش ترین آنها سردخانه جسد دو کابین و سردخانه جسد تک کابین می باشد که بسیار برای استفاده در کلینیک ها، مراکز بهداشتی، در مانگاه ها، غسالخانه ها، آرامستان ها و.. مناسب می باشند همچنین به دلیل آن که در اکثر مناطق روستایی دسترسی راحت به بیمارستان و آمبولانس موجود نیست افراد آن منطقه مجبور هستند تا جسد را تا زمان رسیدن به پزشکی قانونی یا بیمارستان در سردخانه جسد نگهداری کنند.

سردخانه جسد تک کابین

سردخانه میت

سردخانه جسد تک کابین در مساجد روستایی، غسالخانه ها، کلینیک و مراکز بهداشتی روستایی جهت نگهداری اجساد مورد استاده قرار می گیرند. یخچال سردخانه جسد قابلیت تحمل حداکثر وزنی معادل با 100 کیلو گرم را دارند. عایق بندی سردخانه بیمارستانی از نوع فوم تزریقی می باشد، که از هدر رفت انرژی و سرمای داخل کابین به بیرون جلوگیری می کند. قیمت سردخانه جسد تک کابین براساس جنس بدنه، نوع موتور، پنل سرما ساز، نوع برق مصرفی و... تعیین می شود، و در مقایسه با سردخانه جسد دو کابین دارای قیمت به صرفه تری می باشد.

سردخانه جسد دو کابین و سه کابین

سردخانه مرده

یکی دیگر از انواع سردخانه جسد، سردخانه نگهداری جنازه دو و سه کشویی می باشد که با نام های مختلفی از قبیل سردخانه قابل حمل میت، سردخانه بیمارستانی، سردخانه چرخ دار کلینیکی، سردخانه انسان مرده و ... شناخته می شود و به منظور نگهداری میت یا جسد برای مدت زمان طولانی یا کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد و محصولی بسیار کاربردی و جدید است.بدنه سردخانه از استیل خالص نگیر  304 طراحی و تولید شده است زیرا باید دائما آن را شست و شو و نظافت کرد از این رو باید بدنه آن ضد زنگ باشد.علاوه بر این تمامی قطعات دیگر از جمله بدنه درونی، برانکارد، کشو های که تعبیه شده و ... نیز از جنس استیل ساخته شده اند.البته بدنه دستگاه به سفارش مشتری می تواند از نوع گالوانیزه نیز ساخته شود که دارای قیمت پایین تری است. 

مشخصات فنی و دمای استاندارد سردخانه جسد

سردخانه مرده معمولاً جهت نگهداری اجساد در دو مدل کوتاه مدت و طولانی مدت طراحی می شوند. دما در سردخانه اموات کوتاه مدت بین از منفی 5 تا مثبت 5 می باشد. سردخانه هایی که برای نگهداری طولانی مدت اموات مورد استفاده قرار می گیرند، و معمولاً تا 20- درجه سانتی گراد سرد می شوند. یکی از مهم ترین ویژگی های سردخانه مربوط به دمای آن ها می باشد، چون نگهداری در ﺳﺮﻣﺎ در اﺻﻞ ﮐﺎﻫﺶ درﺟﻪ ﺣـﺮارت‬ ‫ﻣﺤﺼﻮل در کم ترین زﻣﺎن ﻣﻤﮑﻦ و ﺛﺎﺑﺖ ﻧﮕﻪ داﺷﺘﻦ آن در درﺟﻪ ﺣﺮارت ﻫﺎی تعیین ﺷـﺪه، ﺑـﺮای ﻣﺤﺼـﻮﻻت‬ ‫ﻣﺨﺘﻠﻒ اﺳﺖ.

ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/Xgw8
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر