آبسردکن استیل چیست؟ - لیست قیمت و فروش با قیمت مناسب

آبسردکن استیل چیست؟ - لیست قیمت و فروش با قیمت مناسب
ذخیره سازی
656 نمایش
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
seoupdate

آبسردکن استیل صنایع برودتی زئوس
 

 

آبسردکن ها تجهیزاتی هستند که آب خنک مورد نیاز منزل ، محیط های اداری و تجاری ، مکان های عمومی ، رستوران ها و هتل ها و سایر مکان ها را فراهم می کنند. استفاده از آبسردکن ها در مواقعی که دمای هوا بسیار بالاست مانند اواسط تابستان ضروری می باشد. این تجهیزات در انواع و ابعاد مختلف تولید و در بازار به فروش می رسند

آبسردکن های صنعتی معمولا با بدنه استیل ساخته می شوند و در مکان های عمومی مانند معابر و مساجد و ادارات کاربرد دارند.

آبسردکن های فانتزی نوع دیگری از آبسردکن ها هستند که با بدنه پلاستیکی ساخته شده و معمولا در منازل ، ، محیط های اداری و فروشگاه ها کاربرد دارند.

آبسردکن ها را بر مبنای نحوه تامین آب می توان به آبسردکن های مخزن دار و قابل اتصال به لوله کشی مستقیم آب شهری تقسیم بندی کرد.

این دستگاه ها از لحاظ تولید آب با دمای مختلف به دستگاه های دومنظوره و سه منظوره تقسیم می شوند. آبسردکن های دومنظوره قابلیت تولید آب سرد و گرم و آبسردکن های سه منظوره قابلیت تولید آب سرد و گرم و ولرم را دارند.

آبسردکن های آنی نوع خاصی از آبسردکن های متصل به آب شهری هستند که به صورت لحظه ای قادر هستند آب شهری را خنک و سرد کنند.

آبسردکن ها از لحاظ تعداد شیر به آبسردکن های 2 شیر ، 3 شیر و 4 شیر تقسیم می شوند. این آبسردکن ها که معمولا به صورت تمام استیل هستند بیشتر در محیط های صنعتی و پیاده روها کاربرد دارند.

در ساخت بخش های داخلی آبسردکن های استاندارد برای جلوگیری از زنگ زدگی معمولا از مخزن استیل استفاده می شود.

استفاده از مخزن استیل عموما در تمامی آبسردکن های کاربرد دارد با این تفاوت که برخی از آنها از استیل نگیر استفاده مینمایند و برخی از آبسردکن ها از استیل های بی کیفیت تر استفاده مینمایند.

https://zeusboroodat.com/product/73/%D8%A2%D8%A8%D8%B3%D8%B1%D8%AF%DA%A9%D9%86-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2%DB%8C

ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/gwBk
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر