فراخوان ثبت نام در دوره ۱۴۰۲جشنواره ملی نویسندگی ذهن زرین

فراخوان ثبت نام در دوره ۱۴۰۲جشنواره ملی نویسندگی ذهن زرین
ذخیره سازی
1
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
مجموعه ملی نویسندگی ذهن زرین

به گزارش از دبیرخانه جشنواره ملی نویسندگی ذهن زرین ، فراخوان ثبت نام و ثبت اثر دوره ۱۴۰۲ منتشر شد. 

مجموعه نویسندگی ذهن زرین به صورت هر ساله جشنواره ملی نویسندگی ذهن زرین را با حضور اعضا رسمی مجموعه و برخی اساتید نامدار کشور با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور و ایرانیان ساکن در نقاط مختلف دنیا برگزار می کند.

به گفته سردبیر و بنیان گذار مجموعه هدف از برگزاری این جشنواره به منظور کشف استعداد های جوان و حمایت از نویسندگان خوش قلم کشور در زمینه های مختلف ادبی نظیر داستان نویسی ، شعر ، فلسفی ، اجتماعی و روانشناسی و... در غالب کتب چاپ شده یا فایل های الکترونیکی در رده سنی بزرگسالان و نوجوانان
می باشد.

موضوع جشنواره مطابق دوره های قبلی جشنواره ملی ذهن زرین آزاد می باشد و این امر مطابق گفته سردبیر و اعضا هیئت مدیره مجموعه ذهن زرین به سبب شکوفایی استعداد و از بین بردن چارچوب های اجباری است تا این چنین نویسندگان با خلاقیت بیشتری در جشنواره شرکت کنند.

مطابق موارد ذکر شده در فراخوان که مورد تصویب سردبیر و هیئت مدیره مجموعه ذهن زرین می باشد ، شرایط شرکت در جشنواره ، بدین ترتیب می باشد : 

تمامی شرکت کنندگان ایرانی داخل و خارج از کشور در رده سنی بزرگسالان و نوجوانان که شامل افراد زیر هجده سال می باشد می توانند با کتاب های خود ، داستان کوتاه ، داستان بلند و شعر در جشنواره حضور داشته باشند

موضوع جشنواره آزاد بوده و جشنواره در چهار بخش با عناوین :
برترین کتاب سال 
برترین داستان سال 
برترین شعر سال 
برترین نویسنده نوجوان سال
برگزار می شودو در هر بخش سه نفر به عنوان نفرات برتر برگزیده می شوند.
  برای شرکت در جشنواره با کتاب چاپ شده ،  باید نام شرکت کننده با نام نویسنده کتاب مطابقت داشته باشد و تعداد صفحات مجاز برای داستان کوتاه حداقل ۲ صفحه و برای داستان بلند حداقل ۱۵ صفحه می باشد. همچنین شعر های مجاز در جشنواره حداقل ۱۰ بیت می باشد.

هر شرکت کننده حداکثر می تواند با سه اثر در جشنواره شرکت کند اما برای هر اثر نیاز به ثبت نام و ثبت اثر مجدد می باشد 

هزینه ثبت نام و ثبت اثر برای شرکت کنندگان مطابق تصویب دبیرخانه ۱۰۰ هزار تومان می باشدجوایز جشنواره ملی نویسندگی ذهن زرین در دوره ۱۴۰۲ به شرح زیر است :

• به نفرات اول هر بخش جشنواره تندیس انحصاری ذهن زرین ، دیپلم افتخار ، لوح تقدیر اعطا شده و به نفرات دوم و سوم هر بخش لوح تقدیر و جوایز نفیس دیگر تقدیم می شود و همچنین به تمامی شرکت کنندگانی که موفق به کسب مقام نشدند ، لوح حضور اعطا می شود

راه های ارتباطی با دبیرخانه جشنواره برای ثبت نام و ارسال آثار :

واتساپ : 09919814072
تلگرام : 09919814072
آیگپ : 09919814072 
پیج اینستاگرام : festival_zehne_zarin@
کانال تلگرام : festival_zehne_zarin@

تقویم اجرایی جشنواره : 
مهلت ارسال آثار و ثبت نام شرکت کنندگان از
۵ اردیبهشت تا ۱۵ مرداد می باشد 
مراسم اختتامیه و اعلام نتایج جشنواره ملی نویسندگی ذهن زرین با حضور اصحاب رسانه در تاریخ ۲۹ شهریور برگزار می شود و برای تمامی شرکت کنندگان دعوت نامه رسمی ارسال می گردد.
همچنین این مراسم به صورت زنده از رسانه مجموعه پخش خواهد شد. 


دبیرخانه ، امور رسانه ای جشنواره ملی نویسندگی ذهن زرین

لینک مرجع https://arianmohammadipor.ir
ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/KMDl
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر