فیلم تدریس درس پنجم تایپ در رایانه کار و فناوری پایه ششم دبستان

فیلم تدریس درس پنجم تایپ در رایانه کار و فناوری پایه ششم دبستان
ذخیره سازی
161 نمایش
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
heyvagroup
دانش آموزان پایه ششم ابتدایی و والدینی که دارای فرزند در حال تحصیل در پایه ششم ابتدایی هستند با توجه به تعطیلی آموزش های حضوری مدارس ، می توانند برای یادگیری بهتر فرزندان خود و همچنین آمادگی بیشتر آن ها در امتحانات کار و فناوری ششم ابتدایی فیلم های آموزشی مربوط به درس پنجم کار و فناوری ششم ابتدایی را دریافت کرده و مشاهده نمایند .
دانش آموزان پایه ششم ابتدایی در کتاب کار و فناوری خود روش های عملی کار با رایانه و سایر مبحث دیگر را یاد می گیرند و همچنین در مورد انجام کار های گروهی و روش درست تکمیل یک پروژه فردی و گروهی آموزش های خلاقانه و مختلفی را تجربه می نمایند.

از طرفی هم درس پنجم کار و فناوری ششم ابتدایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است ، چرا که مطالب ابتدایی و پایه ای مرتبط با فصل های دیگر در این درس آموزش داده می شوند و در صورتی که دانش آموزان این درس را به طور کامل و صحیح یاد نگیرند نمی توانند منظور و مفهموم دروس بعدی را نیز درک کرده و بیاموزند .

با وجود گسترش بیماری کرونا و تعطیلی آموزش های مدارس و مراکز آموزشی یادگیری دروسی مانند درس کار و فناوری از طریق فضای مجازی تا حدودی دشوار و غیر قابل درک است . راه حل ارائه شده از طرف آموزش و پرورش در ایام اخیر برای این مشکل تهیه و تولید فیلم های آموزشی هر فصل از کتب درس کار و فناوری ششم ابتدایی می باشد .

با توجه به این که موضوع عنوان شده برای خانواده ها و دانش آموزان بسیار با اهمیت بود و مورد توجه آنان می باشد لذا در ادامه این مقاله جزئیات هر بخش از فصل پنجم کار و فناوری ششم ابتدایی را بررسی کرده و فیلم های آموزشی آن ها را نیز در اختیار دانش آموزان قرار می دهیم .فیلم بخش اول درس پنجم آشنایی با صفحه کلید و کار با کلیدهای پایگاه کار و فناوری پایه ششم دبستان
در این قسمت فیلم تدریس بخش اول درس پنجم کار و فناوری پایه ششم دبستان ، برای دانلود دانش آموزان کلاس ششم دبستان قرار داده شده است .


 دانلود  فیلم بخش اول تایپ در رایانه درس پنجم کار و فناوری ششم ابتداییبیشتر بخوانید: فیلم تدریس پایه ششم ابتداییبخش دوم کار با ردیف میانی و ردیف پایین صفحه کلید
در این قسمت فیلم تدریس بخش دوم درس پنجم کار و فناوری  پایه ششم دبستان ، برای دانلود دانش آموزان کلاس ششم دبستان قرار داده شده است .


 دانلود فیلم بخش دوم کار با ردیف میانی و ردیف پایین صفحه کلید درس پنجم کار و فناوری ششم ابتداییبیشتر بخوانید: فیلم آموزش کار و فناوری ششم ابتدایی


بخش سوم کار با سه ردیف حروف صفحه کلید
در این قسمت فیلم تدریس بخش سوم درس پنجم کار و فناوری  پایه ششم دبستان ، برای دانلود دانش آموزان کلاس ششم دبستان قرار داده شده است .


 دانلود فیلم بخش سوم کار با سه ردیف حروف صفحه کلید درس پنجم کار و فناوری ششم ابتداییبیشتر بخوانید: فیلم آموزش کار و فناوری ششم ابتدایی
بخش چهارم تایپ اعداد و علامت ها
در بخش چهارم درس پنجم کتاب کار و فناوری ششم مباحث مختلفی ارائه شده است که با دانلود فیلم آموزشی زیر می توانید تدریس دروس مربوطه را مشاهده نمایید .


 دانلود فیلم بخش چهارم تایپ اعداد و علامت ها درس پنجم کار و فناوری ششم ابتدایی دانش آموزان می توانند برای دریافت آخرین اخبار مربوط به آموزش دروس پایه ششم ابتدایی عضو کانال تلگرامی مدارس هیوا شده و یا صفحه اینستاگرامی هیوا را دنبال نمایند . همچنین در صورت داشتن هرگونه پرسش درباره جزئیات فیلم های آموزشی کتاب های درسی می توانید با مشاورین مرکز خدمات مشاوره تحصیلی هیوا تماس بگیرید .در ادامه بخوانید: نمونه سوالات علوم ششم ابتدایی با پاسخ تشریحی

سوالات متداول


1- موضوعات عنوان شده در درس پنجم کار و فناوری ششم دبستان چه مواردی هستند ؟
تمام موارد مطرح شده در درس پنجم کار و فناوری ششم ابتدایی در این مقاله بررسی شده است .
2- درس پنجم کار و فناوری ششم ابتدایی شامل چه آموزش هایی می شود ؟
جزئیات مربوط به آموزش های کار و فناوری ششم ابتدایی در این مقاله توضیح داده شده است .3  درس پنجم کار و فناوری ششم ابتدایی شامل چند بخش است ؟
تمام بخش های درس اول کار و فناوری پایه ششم در این مقاله شرح داده شده اند.

منبع : فیلم تدریس درس پنجم تایپ در رایانه کار و فناوری پایه ششم دبستان
ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/wGR1
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر