لیست قیمت و فروش با کیفیت ترین شیرآلات هانس گروهه

لیست قیمت و فروش با کیفیت ترین شیرآلات هانس گروهه
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
seoupdate

شرکت و گروهه آلمانی Hans Grohe یکی از بزرگترین تولید کنندگان شیرآلات ساختمانی در دنیاست که هوشمند سازی در تولید و طراحی شیرالات با کیفیت باعث شده است که یکی از برند های برتر در این زمینه شناخته شود.

این شرکت با داشتن محصولاتی کاربردی و ویژه در حال حاضر %۸۰ محصولات که در شش واحد صنعتی کشور آلمان تولید می گردد به ۱۳۰ کشور در قاره های مختلف جهان صادر می شود.

از محصولات ویژه هانس گروهه میتوان به انواع شیرآلات ظرفشویی ، روشویی ، سرویس بهداشتی ، سردوش و شیر سینک اشاره کرد که رقیب اصلی محصولات این شرکت هم ، شیرآلات قهرمان میباشد.

در شرکت هانس گروهه چهار بخش کنترل کیفیت وجود دارد که تمامی محصولات را بررسی و کیفیت آن را تضمین میکند.

تمامی شیرآلات هانس گروهه محکم ، با دوام و قابل اعتماد هستند و عملکرد هوشمندانه ای دارند و نصب و استفاده از آنها نیز راحت میباشد و تمامی مشتریان از این محصولات رضایت کامل دارند

امروزه نیز شرکت هانس گروهه علاوه بر تولید و عرضه انواع شیرآلات بهداشتی ، اقدام به تولید و عرضه انواع فلاش تانک و روشویی نیز کرده است.

شیرآلات ساختمانی هانس گروهه فروشگاه نیکیسان کالا را مشاهده کنید و برای سفارش و خرید و یا دریافت اطلاعات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 https://nikisankala.com/category/%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A2%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%86%D8%B3-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87%D9%87

ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/p436
نظرتان را بنویسید