سایت آموزش و پرورش کرمانشاه kermanshah.medu.ir

سایت آموزش و پرورش کرمانشاه kermanshah.medu.ir
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
heyva1

سایت آموزش پرورش کرمانشاه kermanshah.medu.ir برای ارائه خدمات آنلاین و غیر حضوری به کارمندان، معلمان، دانش آموزان و عموم مردم کرمانشاه ایجاد شده است. کاربران با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود می توانند به سایت آموزش و پرورش کرمانشاه وارد شده و از امکانات مختلف سایت استفاده نمایند.

 

آموزش و پرورش شهر کرمانشاه، سایت آموزش و پرورش این شهر به نشانی اینترنتی kermanshah.medu.ir​ را ایجاد کرده تا دانش آموزان، معلمان و عموم مردم تمامی امور خود را به صورت آنلاین و مجازی انجام دهند. سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه دارای امکانات مختلفی بوده و کاربران با ورود به این سایت می توانند از بخش ها و امکانات مختلف آن استفاده نمایند.

 

برای ورود مستقیم به سایت آموزش و پرورش استان کرمانشاه کلیک کنید

 

kermanshah.medu.ir

 

 

ورود به سایت آموزش و پرورش استان کرمانشاه از طریق آدرس kermanshah.medu.ir امکان پذیر است.

 

از آنجا که اطلاع از نحوه ورود به سایت برای استفاده از امکانات سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه ضروری است، در این مقاله درباره سایت آموزش و پرورش کرمانشاه kermanshah.medu.ir​ به طور کامل توضیح داده شده و نحوه ورود به سایت آموزش و پرورش کرمانشاه و امکانات مختلف سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه توضیح داده شده است.

 

معرفی سایت آموزش و پرورش کرمانشاه

در سال های اخیر، اینترنتی و غیر حضوری شدن کارها رواج بیشتری پیدا کرده است. خصوصا با شیوع ویروس کرونا مجازی شدن کارها بیشتر شده و بستری فراهم شده تا افراد بتوانند به صورت آنلاین تمامی امور خود را انجام دهند. دانشگاه ها، نهادهای آموزشی، شرکت ها، سازمان ها و تمام نهادهای اداری کشور نیز برای انجام امور خود بستری را فراهم کرده تا افراد بتوانند به صورت آنلاین و به راحتی کارهای خود را انجام دهند. سازمان آموزش پرورش نیز سامانه های زیادی را برای استفاده کارمندان خود و همچنین دانش آموزان ایجاد کرده که یکی از آنها سایت آموزش و پرورش است.

 

سایت آموزش و پرورش کرمانشاه به آدرس اینترنتی kermanshah.medu.ir​ به منظور استفاده و ارائه خدمات آنلاین به معلمان، کارمندان و دانش آموزان شهر کرمانشاه، ایجاد شده و این کاربران و همچنین عموم مردم می توانند با ورود به این سایت از امکانات موجود در سایت آموزش و پرورش استفاده نمایند. سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه مانند سایت ساهت دارای امکانات مختلفی بوده و کاربران با ورود به این سایت به صورتی که در ادامه مقاله توضیح داده شده، می توانند از این امکانات استفاده نمایند.

 

سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه kermanshah.medu.ir​ زیر نظر آموزش و پرورش کرمانشاه ایجاد شده و اطلاع رسانی های سازمان آموزش و پرورش شهر کرمانشاه درباره موضوعات مختلف در این سایت انجام می شود. همچنین میز خدمت الکترونیکی آموزش و پرورش و سامانه ارسال شکایات آموزش و پرورش و... در این سایت قرار دارد.

 

اموری از قبیل پیگیری اطلاعیه های آموزش و پرورش کرمانشاه، ثبت شکایات از مدارس یا معلمان، اطلاع رسانی های مربوط به استخدام آموزش و پرورش و سایر خدمات الکترونیکی در سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه انجام شده و تمام کاربرانی که مرتبط با سازمان آموزش و پرورش شهر کرمانشاه هستند، می توانند با ورود به این سایت از خدمات غیر حضوری آن استفاده نمایند.

 

کاربران با مطالعه مقاله زیر می توانند با امکانات سایت ثبت شکایات آموزش و پرورش آشنا شوند.

 

بیشتر بخوانید: سامانه ثبت شکایات آموزش و پرورش

 

نحوه ورود به سایت آموزش و پرورش کرمانشاه

سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه kermanshah.medu.ir​ برای تسهیل امور کارمندان و دانش آموزان ایجاد شده و این افراد با ورود به سایت می توانند از امکانات مختلف آن و محتواهای موجود در سایت استفاده نمایند. در این قسمت از مقاله نحوه ورود به سایت آموزش پرورش شهر کرمانشاه توضیح داده شده است.

 

کاربران برای ورود به هر بخش از سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه مانند ثبت شکایات، استفاده از خدمات الکترونیک و ... باید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود به بخش های مختلف سایت وارد شده و از خدمات آنلاین ارائه شده در این سایت استفاده نمایند.

 

ابتدا کاربران باید سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه به نشانی kermanshah.medu.ir​ را در مرورگر خود جستجو کنند. سپس در صفحه اصلی سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه، کاربران برای ورود به هر بخش مانند میز خدمت الکترونیکی، سامانه های ستادی استان و ... می توانند از نوار بالای صفحه اصلی بر روی هر بخش کلیک کرده و فعالیت مورد نظر در سایت را انجام دهند.

 

سایت آموزش و پرورش کرمانشاه

 

برای ورود به سایت آموزش و پرورش کرمانشاه، مطابق تصویر زیر از نوار بالای صفحه اصلی سایت، کاربران باید بر روی گزینه ورود کلیک نموده تا به صفحه ورود به سایت هدایت شوند.

 

نحوه ورود به سایت آموزش پرورش کرمانشاه

 

سپس در این قسمت باید نام کاربری و رمز عبور خود را در کادرهای مربوطه وارد کرده و بر روی گزینه ورود کلیک نمایند.

 

امکانات سایت آموزش و پرورش کرمانشاه

 

در صورت ایجاد هر گونه تغییر در نحوه ورود به سایت آموزش و پرورش کرمانشاه kermanshah.medu.ir​، این مقاله به روزرسانی شده و همچنین در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام هیوا اطلاع رسانی می شود.

 

بیشتر بخوانید: سامانه نظارت آموزش و پرورش

 

امکانات سایت آموزش و پرورش کرمانشاه

سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه به نشانی kermanshah.medu.ir​ از بخش های مختلفی از جمله سایت دریافت تاییدیه تحصیلی تشکیل شده که هر کدام از این بخش ها در راستای ارائه خدمات و امکاناتی به کاربران راه اندازی شده است. بخش ها و امکاناتی که در سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه به کاربران ارائه می شود، در ادامه توضیح داده شده است.

 

بخش خانه در سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه

 

در بخش خانه سایت آموزش و پرورش کرمانشاه که همان صفحه اصلی سایت می باشد، اطلاعیه ها و آخرین اخبار مربوط به سازمان آموزش و پرورش، مدارس، دانش آموزان و آزمون های استخدامی این سازمان منتشر می شود. همچنین از نوار بالای این صفحه می توان به بخش ها و امکانات مختلف سایت آموزش پرورش کرمانشاه و لینک های اصلی موجود در سایت، دسترسی پیدا کرد.

 

بخش معرفی در سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه

 

در سایت آموزش و پرورش کرمانشاه، کاربران می توانند با کلیک بر روی گزینه معرفی، با اعضای شورای معاونین وزارت آموزش و پرورش و همچنین سمت های این افراد در وزارتخانه آشنا شوند.

 

بخش سامانه های ستادی استان در سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه

 

در این بخش از سایت آموزش و پرورش کرمانشاه، معاونت ها و ادارات سازمان آموزش و پرورش کرمانشاه از جمله معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع، معاونت آموزش ابتدایی، معاونت آموزش متوسطه، معاونت تربیت بدنی و سلامت، معاونت سوادآموزی، اداره انجمن اولیا و مربیان، امور بانوان و ... وجود دارند.

 

بخش میز خدمت در سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه

 

در سایت آموزش پرورش شهر کرمانشاه این امکان به کاربران داده شده تا با ورود به بخش میز خدمت بتوانند از بخش های خدمات دارای شناسه، خدمات حضوری، خدمات الکترونیک، درگاه خدمات الکترونیکی هوشمند، میز خدمت الکترونیکی آموزش و پرورش، سامانه پاسخگویی به شکایات و... استفاده نموده و امور مربوط به هر بخش را به صورت آنلاین انجام دهند.

 

بخش تماس با ما در سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه

 

بخش تماس با ما در سایت آموزش و پرورش شهر کرمانشاه نیز شماره تلفن های مربوط به بخش های مختلف وزارتخانه را در اختیار کاربران قرار می دهد.

 

در ادامه بخوانید: سامانه گزینش آموزش و پرورش

 

برای اطلاع از سایت آموزش و پرورش کرمانشاه kermanshah.medu.ir​ و همچنین در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام درباره این سایت، با سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا تماس بگیرید. کارشناسان سامانه مشاوره هیوا اطلاعات کاملی در این زمینه را در اختیار شما قرار می دهند. همچنین می توانید با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام هیوا از آخرین اخبار در این زمینه مطلع شوید. 

سوالات متداول

 

1- ✔️سایت آموزش و پرورش کرمانشاه کدام است؟

✔️سایت آموزش و پرورش کرمانشاه به نشانی kermanshah.medu.ir به منظور ارائه خدمات به دانش آموزان و معلمان ایجاد شده که در این مقاله توضیح داده شده است. 

2- ✔️نحوه ورود به سایت آموزش و پرورش کرمانشاه چگونه است؟

✔️ورود به سایت آموزش و پرورش کرمانشاه با استفاده از نام کاربری و رمز عبور انجام شده که نحوه آن در این مقاله توضیح داده شده است. 

3- ✔️امکانات سایت آموزش و پرورش کرمانشاه چیست؟

✔️امکانات سایت آموزش و پرورش کرمانشاه شامل استعلام مدرک تحصیلی، ثبت شکایات و ... بوده و در این مقاله امکانات سایت به طور کامل بیان شده است.

منبع : سایت آموزش و پرورش کرمانشاه kermanshah.medu.ir

ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/gAKZ
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر