مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور 1400

مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور 1400
ذخیره سازی
320 نمایش
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
heyvagroup
داوطلبان دکتری که دانشگاه پیام نور یکی از انتخاب های آنان بوده و تراز بالاتر از حدنصاب این دانشگاه را به دست آورده اند ، پس از اعلام نتایج انتخاب رشته به مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور 1400 دعوت شده و می بایست اطلاعات زمان و مکان برگزاری برگزاری مصاحبه ، مدارک مورد نیاز و ... اعلام شده توسط این دانشگاه را مطالعه نمایند .
سازمان سنجش نتایج انتخاب رشته داوطلبان را در دهه دوم شهریور ماه اعلام کرده و کلیه داوطلبانی که دانشگاه پیام نور را در فرم انتخاب رشته دکتری خود آورده اند و براساس کارنامه ، نمره آن ها بالاتر از حدنصاب دانشگاه پیام نور شده باشد می توانند در مصاحبه دکتری این دانشگاه شرکت کنند .

بعد از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش ، دانشگاه پیام نور اطلاعیه مصاحبه دکتری 1400 را منتشر خواهد کرد . در این اطلاعیه اطلاعات مهمی مانند : زمان دعوت به مصاحبه ، جزئیات نحوه ارزیابی تخصصی شامل مصاحبه حضوری و آزمون کتبی ( درصورت اعلام ) ، مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه دانشگاه پیام نور ، محل برگزاری مصاحبه ، جزئیات ملاک امتیاز دهی بر اساس سوابق آموزشی و پژوهشی و همچنین آزمون های زبان مورد قبول این دانشگاه اطلاع رسانی می شود .

از آنجا که اطلاع دقیق از زمان و چگونگی برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور 1400 به داوطلبان کمک می کند خود را به بهترین نحو برای این رویداد مهم آماده نمایند ، در ادامه جزئیات مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور 1400 شرح داده شده است .اطلاعیه مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور 1400
بنا بر اعلام دانشگاه پیام نور، با توجه به اعلام اسامی معرفی شدگان مصاحبه آزمون دوره دکتری تخصصی سال 1400 و دستور ریاست عالی دانشگاه مبنی بر تحقق نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا و حفظ سلامتی داوطلبان، مرحله دوم (ارزشیابی علمی) آزمون دکتری به صورت الکترونیکی برگزار می شود.زمان ثبت نام مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه پیام نور


معرفی شدگان به مصاحبه دوره دکتری در این دانشگاه، لازم است ضمن مطالعه دقیق و مجدد دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری 1400 و همچنین اطلاعیه ها و دستورالعمل های این دانشگاه از امروز پنج شنبه مورخ 30 اردیبهشت ماه لغایت یک شنبه 2 خردادماه 1400 جهت ثبت نام به سامانه مصاحبه دکتری – مدد این دانشگاه به آدرس اینترنتی https://madad.pnu.ac.ir مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.نحوه ثبت نام مصاحبه دکتری 1400 پیام نور


1- داوطلبان گرامی با ورود به سامانه مصاحبه، با استفاده از کد ملی به عنوان نام کاربری و شماره داوطلبی به عنوان کلمه عبور نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.

2- در هنگام بارگذاری مدارک، به موارد قید شده از قبیل فرمت و حجم پیشنهادی برای ارسال مدارک، دقت لازم بعمل آید (فرمت فایل ترجیحا JPG و حداکثر حجم فایل ارسالی 500 کیلو بایت).دستورالعمل ثبت نام مصاحبه دکتری در سامانه مدد دانشگاه پیام نورمدارک مورد نیاز ثبت نام مصاحبه دکتری پیام نور 1400


 تصاویر مدارک مورد نیاز داوطلبان دکتری دانشگاه پیام نور که در سامانه قابل بارگذاری است، به شرح ذیل است:

صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات ارسال صفحه توضیحات الزامی است.)
کارت ملی
مدارک تحصیلی اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد و با دکترای حرفه ای با قید معدل (دارندگان مدارک کارشناسی ناپیوسته ملزم به ارائه مدرک کاردانی و کارشناسی با “قید معدل” یا ریزنمرات دارای معدل می باشند.


تبصره: در صورتی که مدارک تحصیلی فاقد معدل باشد، ارائه اصل ریز نمرات با گواهی معدل ممهور به مهر محل تحصیل با گواهی جهت تأیید معدل الزامی است. در غیر این صورت امتیاز مدرک تحصیلی قابل محاسبه نمی باشد.

کارت پایان خدمت و یا گواهی وضعیت نظام وظیفه عمومی ویژه برادران
مدارک ایثارگری و رزمندگان (بر اساس مفاد مندرج در بند مرتبط با سهمیه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری سال 1400)
حکم کارگزیشی و موافقت نامه محل خدمت برای ادامه تحصیل در دوره دکتری خصوصی متقاضیان استفاده از سهمیه مربیان


تبصره: استفاده از سهمیه مربیان بر اساس دفترچه انتخاب رشته دکتری سال 1400 مختص اعضاء محترم علمی رسمی آزمایشی و رسمی قطعی تمام دانشگاه ها و موسسات آموزش می‌باشد.
تبصره: مربیان دانشگاه ازاد اسلامی تنها با معرفی نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی امکان بهره مندی ار این سهمیه دارا می باشند.

 گواهی استمرار همکاری (مخصوص استفاده از سهمیه مربیان)
عکس پریستلی جدید
مدارک پژوهشی اعم از صفحه مشخصات پایان نامه کارشناسی ارشد، صفحه مربوط به شناسنامه مقاله یا کتاب چاپ شده
مدارک مربوط به آزمون‌های زبان انگلیسی با اعتبار حداقل 2 سال در صورت وجود
ضروری است داوطلبان با انتخاب درگاه پرداخت نسبت به واریز مبلغ 1/035/000 ریال هزینه مصاحبه اقدام نمایند.

منبع : درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نوربرای مطالعه متن کامل اطلاعیه مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور کلیک کنید .بیشتر بخوانید: صفر تا صد مصاحبه دکتری


مشاوره مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور 1400
داوطلبانی که قصد شرکت در مصاحبه دانشگاه پیام نور را دارند ، می بایست حتما فرم بررسی صلاحیت عمومی دکتری را در سایت سازمان سنجش در تاریخ تعیین شده تکمیل نمایند . از آنجا که در سال 1400 برگزاری مصاحبه دکتری به شیوه مجازی در دستور کار قرار گرفته است ، به داوطلبان توصیه می شود که هنگام آماده شدن برای مصاحبه و فراهم کردن مدارک لازم برای مصاحبه دکتری ، نکات ویژه شیوه برگزاری مصاحبه مجازی را در نظر داشته باشند .

 علاوه بر این داوطلبانی در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد شرکت کرده اند نیز می توانند خود را به طور جداگانه برای  مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد آماده کرده و شانس خود را برای قبولی در مقطع دکتری این دانشگاه امتحان نمایند . در صورت داشتن سوال در هر یک از این مراحل می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس گرفته و پاسخ پرسش های خود را دریافت نمایید . همچنین آخرین اخبار پیرامون رویدادهای آزمون دکتری از کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دکتری تخصصی هیوا اطلاع رسانی می شود .با توجه به اينكه در برنامه زمانی مرحله مصاحبه توسط برخی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی امكان تغيير وجود دارد ، به كليه داوطلبان توصيه مي‌گردد حتما قبل از فرا رسیدن زمان مصاحبه ، به سايت اطلاع‌رسانی دانشگاه مربوطه مراجعه نمايند .در ادامه بخوانید: همه چیز درباره مصاحبه مجازی دکتری سراسری
سوالات متداول


1-  مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور چه زمانی برگزار می شود ؟
 پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری توسط سازمان سنجش ، دانشگاه پیام نور طی اطلاعیه ای برنامه زمانبندی برگزاری مصاحبه دکتری را اعلام می کند که جزئیات آن در متن مقاله موجود است .
2-  داوطلبان شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور چه مدارکی را باید ارائه دهند ؟
 دانشگاه پیام نور در اطلاعیه خود مدارک لازم برای مصاحبه دکتری را اعلام کرده که فهرست کامل آن در متن مقاله ذکر شده است .
3-  هزینه شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور چه مقدار است ؟
 داوطلبانی که قصد شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور را دارند باید مبلغ معینی را واریز نمایند که مقدار دقیق آن در این مطلب اطلاع رسانی شده است .

منبع : مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور 1400
ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/3ZEA
نظرتان را بنویسید