دستگاه شیرینگ پک رستورانی | بسته بندی غذای بیرون بر

دستگاه شیرینگ پک رستورانی | بسته بندی غذای بیرون بر
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
geekgirlnzri

دستگاه شیرینگ پک رستورانی یا دستگاه بسته بندی غذای بیرون بر در ابتدا تنها برای مواردی استفاده می شد که مشتری تمایل داشت غذای خود را جایی بیرون از رستوران صرف کند. این روزها به علت بروز بیماری کرونا و سایر پدیده هایی که سلامت بشر را تهدید می کنند، بسته بندی به یکی از اجزای لاینفک فروش تبدیل شده است. خصوصا در مورد مواد غذایی که ارتباط مستقیم به آلودگی افراد یا مصون ماندن آنها از خطر دارد. 

مشاوره خرید شیرینگ پک:  ۰۹۱۲۱۱۶۷۶۸۳

دستگاه شیرینگ پک رستورانی در رستوران ها، هتل ها، کیترینگ ها و غیره کاربرد دارد، توسط این دستگاه می توان محصولات غذایی را درون لایه نازکی از فیلم شیرینگ قرار داد، این کار باعث حفاظت از غذا، حمل و نقل آسان، جلوگیری از ورود هرگونه آلودگی و رطوبت خواهد شد.

شیرینگ پک رستورانی

قیمت دستگاه شیرینگ پک رستورانی

با توجه به این که دستگاه شیرینگ پک رستورانی در دو نوع اتومات و نیمه اتومات طراحی و تولید می شود. پس همین موضوع باعث می شود، تا با توجه به اتومات و نیمه اتومات بودن شیرینک قیمت آن متفاوت خواهد بود.

روش کار دستگاه

دستگاه شیرینگ پک رستورانی در اصطلاح تخصصی شرینک یا شیرینگ کابینی نام دارد. برخی به اشتباه تصور می کنند این دستگاه وکیوم است، در حالیکه عملکرد این دو کاملا با هم متفاوت می باشد.
شیرینگ کابینی همانطور که از نامش پیداست دارای کابینی ست که ظرف یا بسته ی غذا در آن قرار می گیرد و با استارت دستگاه، نایلون شیرینگ به طرزی آب بند و محکم بسته را در بر می گیرد. به علت حرارتی که در این مرحله به نایلون داده می شود، در حقیقت نایلون به شکل نفوذ ناپذیری به بسته می چسبد و از ورود هر گونه آلودگی به آن ممانعت می کند.

تجهیزات مورد نیاز دستگاه

ابعاد این دستگاه صد و بیست و پنج سانتیمتر در ارتفاع صد و پانزده سانتیمتر می باشد و به خاطر چرخ هایی که زیر دستگاه تعبیه شده اند می توانید آن را در هر مکان که مناسب دانستید مستقر کنید. ماکزیمم وزن بسته ای که دستگاه پشتیبانی می کند تا 15 کیلوگرم می باشد و حرارت، تایم دوخت و تایم شیرینگ دستگاه قابل تنظیم است. برق مصرفی دستگاه 220 ولت تک فاز بوده و ماگزیمم توان مصرفی آن دو الی سه هزار وات می باشد.

مشخصات دستگاه شیرینگ پک رستورانی

شیرینگ پک رستورانی با به کارگیری از بهترین قطعات و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا تولید می شوند. رنگ شیرینگ رستورانی از رنگ های الکترواستاتیک می باشد. این رنگ که نوعی رنگ پودری می باشد، که در کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این رنگ باعث می شود، تا شما بتوانید برای مدت زمان طولانی تری از این دستگاه استفاده کنید. دلیل این موضوع هم این است، که رنگ الکترواستاتیک پوشش دهنده های قوی را شامل می شود. برق مصرفی این شیرینگ پک با توجه به نیاز مشتریان در دو مدل تک فاز و سه فاز طراحی می شود. هم چنین برای این که بتوانید دمای شیرینگ پک را تنظیم و کنترل کنید، مجهز به تایمر تنظیم دما، زمان و سیستم پنوماتیک می باشد. این دستگاه قابلیت دوخت فیلم PVC و POF را دارد. این نوع از فیلم قشای نازکی از سلفون شفاف، مقاوم، قابل انعطاف است.

در رابطه با عملکرد دستگاه شیرینگ باید بگوییم، که دارای عملکرد حرارتی می باشد، و حرارت مورد نیاز آن با توجه به مطالب فوق از طریق المنت های برقی تولید می شود.

نظرتان را بنویسید