راهنمای خرید دوربین مداربسته

راهنمای خرید دوربین مداربسته
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
دوربین مداربسته

 دوربین مداربسته چیست؟ 

معرفی دوربین مدار بسته در خانه یا محل کار بدون شک به یک ضرورت مطلق تبدیل شده است، پیش نیاز هر یک از ما به طور غیرمعمول در ایران که میزان تخلفات هر سال بالاتر می رود. دوربین مدار بسته شکل کوتاه شده تلویزیون مدار بسته است. این یک چیدمان مدرن از دوربین های نظارتی است که در یک محل/املاک معرفی شده اند که در مجموع به یک چارچوب بازرسی متصل هستند. در زیر راهنمای داخل و خارج ارائه شده است که راهنمای خرید دوربین مداربسته و نکاتی را در اختیار شما قرار می دهد که بدون شک شما را قادر می سازد تا یک خرید آگاهانه از نمایندگی هایک ویژن انجام دهید.

 سیستم امنیتی دوربین مداربسته چه نیازی دارد؟

 اول از همه باید شرایط خود را برای خرید چارچوب دوربین مدار بسته ارزیابی کنید. چند سوال اساسی وجود دارد که باید از خود بپرسید، برای مثال، آیا نیاز به ضبط و نمایش تمرینات افرادی دارید که وارد و خارج می شوند؟ آیا تقریباً نیاز به غربالگری ازدحام، رویارویی افراد، شماره پلاک وسایل نقلیه و سهام دارید؟ آیا به چهارچوب دوربین مدار بسته سیمی متمایل هستید یا از راه دور؟ آیا به دنبال چارچوب دوربین مداربسته داخلی یا خارجی هستید؟ آیا بهتر است با توجه به تمایل خود یک دوربین سازماندهی IP داشته باشید؟ برنامه مالی شما برای انواع چارچوب ها، به عنوان مثال، چارچوب های دوربین 1، 2، 8 و 16 چیست؟ فهرست نکات رایگان برای انتخاب دوربین امنیتی مناسب (CCTV) همانطور که قبلا ذکر شد، شما باید نیازهای چارچوب امنیتی دوربین مداربسته و شرایط ضبط خود را ارزیابی کنید و با توجه به ارزیابی خود، باید دوربینی را انتخاب کنید که نیاز شما را برطرف کند.

 شماره 1) سیستم سیمی

 بخش عمده‌ای از چارچوب‌های امنیتی دوربین‌های مداربسته خانگی دارای دوربین‌های سیمی هستند و در هند با توجه به اعتدال ارزش، بسیار رایج هستند. اکثر دوربین های سیمی موجود در بازار برای مقاصد داخلی و فضای باز هستند. آنها یک کانال برش مادون قرمز را همراهی می کنند که برای دید در شب برای گرفتن عکس هایی با کنتراست بسیار استفاده می شود. تا جایی که درگاه های ارتباطی، دوربین های سیمی در پایانه های DIN یا BNC قابل دسترسی هستند. آنها همچنین به پیوندهای تقویت ویدیو نیاز دارند. در هند می توانید یک دوربین مداربسته سیمی در محدوده ارزش ۱۲۰۰/ – تا ۴۰۰۰/ – برای استفاده در منزل خریداری کنید، اما در صورتی که به دنبال محل کار هستید یا نیاز به پوشش فضای وسیع دارید، در آن مرحله باید پیشرفته خریداری کنید. آنهایی که بسیار پرهزینه هستند هزینه های آنها می تواند تا 20000 باشد - تقریباً با تکیه بر برند.

 #2) سیستم بی سیم

 اگرچه چند سال قبل چارچوب دوربین از راه دور در بازار بسیار جدید بود و به همین دلیل هزینه های آنها در سطح بالاتری بود، اما در گذشته هزینه آنها اساساً کاهش یافته است. دارندگان وام مسکن بیشتری در حال حاضر به سمت دوربین‌های نظارت از راه دور حرکت می‌کنند، زیرا این دوربین‌ها در ساختن یک چارچوب نظارتی صمیمانه و دقیق برای خانه و محل کار عالی هستند. آنها تا حد زیادی ایمن هستند و مهمتر از همه، ضبط صدا و فیلم واضح را ارائه می دهد.

 شماره 3) سیستم های شبکه IP دوربین های مداربسته 

سازماندهی IP یکی دیگر از گزینه های فوق العاده است که می توانید از آن برای جداسازی از راه دور استفاده کنید. به طور کلی، افراد از آنها برای شناسایی ویژگی های فضایی گسترده، به عنوان مثال، سازه های خصوصی، توقف خودکار و سایر مکان های مقایسه ای استفاده می کنند. این دوربین ها در IP هایی که با سوئیچ سیستم شما مرتبط است ظرفیت دارند. برای خرید دوربین تحت شبکه هایک ویژن اینجا کلیک کنید. شما می توانید از این چارچوب برای غربالگری چارچوب شناسایی از جداسازی از راه دور با استفاده از در دسترس بودن وب استفاده کنید. برخی از این چهارچوب دوربین ترتیب IP نیز جایگزینی برای ضبط ویدیو در رایانه شخصی شما یا NVR (ضبط کننده ویدیوی شبکه) است.

 4) تراشه های تصویربرداری دوربین مداربسته نوع و ماهیت تراشه تصویربرداری که به عنوان بخشی از دوربین مداربسته استفاده می شود بسیار اساسی است. به طور کلی دوربین‌های چارچوب امنیتی با استفاده از دو نوع تراشه، به عنوان مثال، تراشه‌های CMOS یا CCD، تصاویری تولید می‌کنند. دوربین‌های ارزان‌تر و کم‌کیفیت، به طور کلی، از نوآوری ارائه‌دهنده تصویر CMOS استفاده می‌کنند، به همین دلیل است که کیفیت فیلم‌برداری ضعیف و تأثیرپذیری نور را به شما ارائه می‌دهند. در طرف مقابل، دوربین‌های مداربسته که با نوآوری CCD همراه هستند، ضبط‌های با کیفیت عالی و تأثیرپذیری ایده‌آل نور را ارائه می‌کنند. برای ارزیابی ماهیت دوربین به طور قابل اعتمادی اندازه تراشه CCD را جستجو کنید، هر چه اندازه آل، ماهیت ضبط بالاتر باشد. به همین دلیل است که آنها نیز گران هستند. 

#5) فیلم های سیاه/سفید یا رنگی اگر چارچوب دوربین مداربسته را برای منطقه ای که شرایط نور ضعیف است خریداری می کنید، به شما توصیه می شود یک دوربین با کنتراست بالا خریداری کنید. چارچوب های سایه بان دوربین مدار بسته برای مقاصد داخلی که شرایط نور عالی است تجویز می شوند. برای اهداف تجاری یا اداری، دوربین های سایه بان تصمیم بهتری برای موسسات داخلی و فضای باز هستند. علاوه بر این، دیدن سطوح نور استفاده شده به عنوان بخشی از چارچوب های دوربین مداربسته برای خرید دوربین صحیح ضروری است. 

سطح نور در چنین چارچوب هایی با اندازه گیری های Lux اندازه گیری می شود. اگر این تعداد کمتر باشد، به این معنی است که برای ایجاد ضبط واضح به نور کمتری نیاز دارد. با این حال، داشتن درک مشروع از عزم نیز بسیار مهم است. در صورتی که دقت دوربین بالاتر باشد، به این معنی است که می‌تواند تصاویر واضح و تازه‌ای را ارائه دهد. دوربین‌های با وضوح پایین‌تر 300 خط ایجاد می‌کنند و دوربین‌هایی با وضوح بالاتر می‌توانند 400 خط را برای ارائه کیفیت تصویر بهتر ارائه دهند. به همین ترتیب، مطمئن شوید که صفحه نمایش درستی را خریداری کرده اید که تعیین دوربین مدار بسته شما را هماهنگ می کند. 

برای ضبط، باید DVR (ضبط کننده ویدیوی پیشرفته) را انتخاب کنید که اطلاعات ویدیویی را روی هارد دیسک ضبط و ذخیره می کند. این به عنوان بهترین انتخاب برای امنیت در نظر گرفته می شود. چرا دوربین HDCVI Bullet را به صورت آنلاین در Industrybuying.com خریداری کنیم؟ 

Industrybuying طیف گسترده ای از دوربین های HDCVI Bullet را به صورت آنلاین برای شما به ارمغان می آورد که شامل دوربین گلوله IR، دوربین گلوله، دوربین گلوله EXIR، دوربین گلوله مادون قرمز کیهانی، گلوله IR کیهانی، دوربین گلوله آرایه، دوربین گلوله WDR EXIR، دوربین گلوله آرایه کیهانی، آرایه IR است.

 دوربین گلوله، دوربین AHD، دوربین مدار بسته، دوربین Dome علاوه بر بسیاری دیگر. این شرکت میزبان برخی از برندهای درجه یک به صورت آنلاین مانند CP PLUS، HikVision، Dahua، ESSL، Secure Eye، Panasonic، Godrej، Hi-Focus و غیره است و راه حل های امنیتی معتبر را با محدوده قیمتی مقرون به صرفه ارائه می دهد. برای هرگونه نیاز به امنیت قابل اعتماد، تجهیزات را بررسی کنید وب سایت Industrybuying.com که در آن می توانید راه حل های امنیتی بسیار پیچیده ای را بیابید که از موانع دسترسی و مدیران جمعیت، کنترل دسترسی، دوربین های دوچشمی و نقطه یابی، کابل های دوربین مدار بسته، دوربین مداربسته، لوازم جانبی دوربین مدار بسته، دوربین مدار بسته می باشد. کیت، شمارشگر ارز و آشکارسازها، DVR، آشکارسازها و اسکنرها، سوئیچ‌های خروج، سیستم هشدار نفوذ به سیستم‌های قفل و بسیاری دیگر. ما یک درگاه پرداخت آنلاین امن برای انجام تراکنش های پرداخت آنلاین از طریق Net Banking and Credit/ ارائه می دهیم. کارت‌های نقدی یا می‌توانید هر یک از طرح‌های EMI موجود را انتخاب کنید یا به سراغ تحویل نقدی بروید. این شرکت سفارشات بالای 1000 روپیه را به صورت رایگان درب منزل شما ارسال می کند. 

 

ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/DGwx
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر