آنچه که باید درباره تعمیرات پکیج بدانیم؟

آنچه که باید درباره تعمیرات پکیج بدانیم؟
ذخیره سازی
147 نمایش
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
مهسا علیزاده

تعدادی از خرابی های عمومی پکیج های حرارتی هستند که بیشتر از بقیه نیاز به تعمیرکار پکیج در پرند دارند ، و بیشتر تکرار میشوند ، در این قسمت از مقاله تعدادی از آنها رو برای شما قید میکنیم شاید با مشکل شما هماهنگ بوده و یا بتوانید آنرا خود بر طرف کنید و یا راحت تر تصمیم بگیرید تا با یکی از تعمیرکاران زبده پکیج در پرند تماس بگیرید:

1- سر صدای زیاد پکیج های دیواری
خب پکیج های دیواری به خاطر داشتن منبع انبساط، مشعل و پمپ آب هنگام گرم کردن، آب سر و صدای معمولی رو دارند اما این سر و صدا به میزانی نیست که برای اعضای خانه آزاردهنده باشه اما اگر پکیج شما دارای سر و صدای زیادی هست که احتمال خرابی در آن وجود داره که باید قطعه ای در آن توسط متخصص تعمیر پکیج در پرند تعویض و یا تعمیر بشه معمول ترین مشکلی که باعث سر و صدای پکیج میشه مشکل هواگیری هست؛ همچنین وجود رسوب در لوله ها که به مرور زمان ایجاد میشه میتونه باعث پر سر و صدا شدن پکیج ها هنگام  کار بشه.

۲-  خاموش شدن خود به خود پکیج های دیواری
از دیگر مشکلاتی که به صورت عمومی برای پکیج ها به وجود میاد مشکل خاموش شدن پکیج ها هست .

علت این موضوع میتونه کم شدن فشار گاز در بعضی مناطق شهر یا طبقات بالای ساختمان های بلند در پرند وجود داره، همچنین پایین آمدن فشار آب مخصوصاً در طبقات بالای ساختمان ها و دیگر نشتی آب پکیج از قسمتهایی مثل مخزن آب پکیج یا لوله های منتهی به مخزن آب باشه .

برای دلیل دیگه خاموش شدن پکیج ها میشه به ترموستات پکیج ها اشاره کرد که ممکنه درست کار نکنه و باعث ایجاد خاموشی پکیج میشه در نهایت برد  الکترونیکی دستگاه هم اگر دچار اشکال شده باشه باعث خرابی و خاموش شدن پکیج خواهد شد.

۳-داغ بودن بیش از حد آب خروجی پکیج
سومین مشکلی که ممکنه برای شما به وجود بیاد و جزو مشکلات مرسوم و معمول پکیج های حرارتی هست داغ بودن بیش از اندازه آب خروجی پکیج ها هست.

پکیج ها دارای یک سنسور حرارتی برای درک میزان داغی آب هستند اسم این سنسور ترموستات است ، به وسیله این ترموستات پکیج ها می توانند دمای آب خروجی خودشان را تنظیم کنند روی دمایی که شما با پیچوندن پیچ تنظیم دما مشخص کردین ، در مواردی ممکن این سنسور خراب بشه و آب خروجی پکیج بیش از حد معمول داغ و یا بیش از حد معمول سرد باشه ، در این موارد نیاز است که این سنسور تعمیر و یا تعویض بشه.

۴- سرد و گرم شدن آب پکیج
یکی دیگر از مشکلاتی که معمولاً برای پکیج های دیواری حرارتی در پرند به وجود میاد اینه که به صورت متناوب آبشون سرد و گرم میشه در حالی که شما آب گرم باز کردید و انتظار دارید از آب گرم استفاده کنید، ناگهان آب سرد میشه و بعد از چند دقیقه یا چند ثانیه آب دوباره به حالت گرم سابق برمیگرده.

از جمله مشکلاتی که باعث به وجود آمدن این حالت در پکیج های حرارتی می شه، رسوب موجود در لوله های آب هست که به تدریج کنده شده و در لوله ها شناور میشه و یا به مخازن حرارتی و منبع میچسبه و باعث میشه که پکیج مصرف انرژی بالاتری داشته باشه برای اینکه بتونه آب رو گرم کنه و برای برطرف کردن این موضوع نیاز هست که بعضی از لوله های کوتاه پکیج تعویض بشه و یا با مواد خاصی توسط تعمیرکار پکیج در پرند رسوب زدایی بشه.

خصوصیات یک متخصص تعمیر پکیج در پرند
تعمیر پکیج در پرند به علت اینکه شهری تازه تاسیس است کار سخت و دشواری است چرا که پیدا کردن یک فرد متخصص و کارشناس در این شهر به آسانی نیست شما را با خصوصیاتی چند از این کارشناسان آشنا می کنیم تا به سهولت یک تعمیرکار حرفه‌ای را از غیر حرفه ای برای تعمیر پکیج خود در پرند شناسایی کنید.
اول از هر چیز یک تعمیرکار باید منصف باشد.
آشنایی کامل با انواع پکیج ها با برندهای مختلف داشته باشد.
توانایی تشخیص کد خطای پکیج را داشته باشد.
بداند علت گرم نشدن آب چیست و عیب یابی صحیحی انجام دهد تا بتواند پکیج را درست تعمیر کند.

ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/o39Y
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر