با داستان سری بازی های resident evil آشنا شین

با داستان سری بازی های resident evil آشنا شین
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
Pari


مجموعه بازی‌های Resident Evil یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین سری بازی‌های ویدئویی در دنیا است که توسط کمپانی Capcom تولید و منتشر شده است. این سری بازی‌ها از سال 1996 تا کنون ادامه داشته و به طور مداوم توانسته است بازیکنان خود را به دنیای ترسناک و هیجان‌انگیز خود جذب کند. داستان سری بازی های resident evil درباره‌ی مبارزه با زامبی‌ها و موجودات ترسناک دیگر است که توسط شرکت فراریونتی‌ها و شرکت امبرلا ساخته شده‌اند.

در ابتدای داستان سری بازی‌های Resident Evil، یک گروه از افراد به نام STARS توسط شرکت امبرلا برای مبارزه با زامبی‌ها و موجودات ترسناک دیگر استخدام می‌شوند. این گروه در شهر راکون سیتی به مواجهه با این موجودات می‌پردازند و در این بین با مشکلات و موانع مختلفی روبه‌رو می‌شوند. یکی از شخصیت‌های مهم این سری بازی‌ها، جیل ولنتاین است که در مواجهه با موجودات ترسناک باید برای نجات خود و دیگران تلاش کند.

در طول داستان سری بازی‌های Resident Evil، بازیکنان با انواع مختلفی از موجودات ترسناک و مرموز روبرو می‌شوند که برای شکست دادن آن‌ها باید از تاکتیک‌ها و استراتژی‌های مختلفی استفاده کنند. همچنین، بازیکنان در طول داستان با معماها و چالش‌های مختلفی نیز روبرو می‌شوند که بیشتر از همه نیازمند تفکر و حوصله آن‌ها است.

در مجموع، داستان سری بازی‌های Resident Evil یک داستان پر از هیجان، ترس و معماهای پیچیده است که توانسته است مخاطبان خود را به خود جذب کند و آن‌ها را به دنیای ترسناک و هیجان‌انگیز خود سحراندهد. این سری بازی‌ها با گرافیک بالا، صداگذاری مناسب و داستان جذاب خود توانسته است جایگاه خود را در صنعت بازی‌های ویدئویی به خوبی حفظ کند و همچنان ادامه دهد.
منبع : گیفت پس

نظرتان را بنویسید