پشتیبانی پادا

پشتیبانی پادا
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
جواد قانع

نحوه ارائه پشتیبانی سامانه پادا مشخص شده است. ما در این مطلب قصد داریم مشکلات پادا و نظرات در مورد سایت پادا را بررسی کنیم. سامانه پادا، یکی از سامانه های مربوط به پرونده های الکترونیکی دانش آموزان است. این سامانه در حال حاضر توسط آموزش و پرورش در دسترس بوده و برای اینکه دانش آموزان به کارنامه و پرونده خود دسترسی داشته باشند، راه اندازی شده است. این سامانه برای معلمان، دانش آموزان ومعلمان در دسترس می باشد و افراد مختلف می توانند با وارد کردن نام کاربری ورمزعبور خود وارد این سامانه شوند. تمامی اطلاعات در این سامانه به صورت الکترونیکی در دسترس می باشد و شماره پشتیبانی پادا برای کسب اطلاعات بیشتر در سامانه وجود دارد.

🔶 نام کاربری و رمز عبور سامانه پادا چیست ؟

یکی از سوالاتی که در رابطه با سامانه پادا پرسیده می شود، مربوط به نحوه استفاده از نام کاربری و رمز عبور است. در این خصوص باید به شما بگوییم که کدملی همان نام کاربری و کلمه عبور همان رمز عبور سامانه سیدا است.

🔶 مدارک لازم در پرونده تحصیلی دانش آموزان در سامانه پادا چیست؟

یکی از سوالات دیگری که در مورد سامانه پادا پرسیده می شود، در رابطه با مدارک مورد نیاز در این سامانه است. مدارک لازم برای پرونده تحصیلی دانش آموزان بر روی این سایت به صورت کامل معرفی شده است.

🔶 کارنامه دانش آموزان در کدام قسمت سامانه پادا موجود است؟

همانطور که گفته بودیم، در سامانه پادا امکان مشاهده کارنامه افراد وجود دارد. کارنامه ها در قسمت سوابق تحصیلی درج می شود.

🔶 مشکل ورود به سامانه پادا در زمان وقفه تحصیلی

یکی دیگر از مشکلاتی که با شماره پشتیبانی پادا بسیار مطرح شده است ورود در زمان وقفه تحصیلی دانش آموزان می باشد. برای اینکه وارد فرم وقفه شوید ابتدا باید وضعیت دانش آموز خود را مشخص نمایید که برای تعیین پایه وارد شده اید و یا وقفه یک ساله 

پس از مشخص شدن این دو قسمت، اگر برای وقفه یک ساله وارد شده باشید و اطلاعات دانش آموز کامل در سامانه سیدا ثبت نشده باشد در ورود دچار مشکل خواهید شد و برای حل این مشکل ابتدا باید فرم تعیین پایه را پرکرده تا اسم دانش آموز وارد سیستم شود و سپس برای وقفه اقدام نمایید.

همچنین در زمان ثبت نام نام و نام خانوادگی دانش آموز باید به صورت کامل همراه با پسوند و پیشوند ورد شود، در غیرز این صورت دانش آموز در سیستم شناسایی نخواهد شد.

🔶 مشکل ورود در پادا در زمان نقل و انتقال

اگر قبل از درخوست نقل و انتقال دانش آمورزآ در سامانه سیدا اطلاعات ثبت نشده باشد با مشکل مواجه خواهید شد و باید از قبل وارد سامانه سیدا شده و اطلاعات را کامل وارد نمایید.

🔶 مشکلات در پیش ثبت نام های پایه های هفتم و دهم

برای حل مشکلات در پیش ثبت نام های پایه های هفتم و دهم باید در زمان پر کردن فرم مطمئن باشید که مدرسه مبدا تغییراتی درا در وضعیت دانش آموز اعمال نکرده باشد 

🔶 مشکلات در ثبت نام پیش دبستانی ها

یکی از مشکلات در ثبت نام پیش دبستانی ها درخوسات کد ملی ول دانش آموز است و باید فردی باشد که به صورت قانونی حضانت دانش آموز را برعهده داشته باشد و اون فرد تنها قادر به ثبت نام دانش آموز پیش دبستانی خود را دارد. مشکل دوم شماره موبایل می باشد که باید به نام همان فردی باشد که کد مملی خود را وارد کرده است و اگر مغایرت در این امر وجود داشته باشد سیستم به شما پیغام خواهد داد 

🔶 مشکلات در ثبت نام دانش آموزان غیر ایرانی

هر فرد غیر ایرانی که قصد درس خواند در مدارس ایران را داشته باشد باید از قبل کد اتباع را دریافت کرده باشد تا بدون مشکل بتواند در سامانه پادا ثبت نام نمایید. کد اتباع جایگرین کد ملی خواهد شد 

🔶 مشکلات ثبت نام در مدارس شاهد

اگر قصد ثبت نام در مدارس شاهد دارید و می خواهید بدون مشکل در سامانه پادا ثبت نام نمایید باید ابتدا کد ملی و شماره هرماه پدر و مادر خود را به همراه داشته باشد و تمامی اطلاعات خواسته شده را کمل و بدون خطا وارد نمایید. به این نکته توجه نمایید که اطلاعات را کپی نکنید و تک تک وارد نمایید، زیرا ممکن است با کپی کردن اطلاعات، کارکترهای شما به هم ریخته و در ثبت نام به مشکل بربخورید.

🔶 بازیابی رمز عبور رد سامانه پادا

اگر به دلایل مختلف رمز عبور ورود به ناحیه کاربری خود را در سامانه پادا فراموش نمودید، می توانید از بازیابی رمز عبور استفاده نمایید و با زدن کلیک بر روی بازیابی رمز عبور شما باید کد ملی و عبارت امنیتی را وارد کرده و رمز برای شما پیامک خواهد شد همچنین می توانید با شماره پشتیبانی پادا تماس گرفته و با شماره 9099075307 تماس گرفته و مشکل خود را حل نمایید. 

منبع: پشتیبانی پادا

لینک مرجع poshtibani_pada
ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/vO5X
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر