دانلود فیلم آموزش کار و فناوری ششم ابتدایی

دانلود فیلم آموزش کار و فناوری ششم ابتدایی
ذخیره سازی
299 نمایش
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
heyvagroup
دانش آموزان پایه ششم ابتدایی برای یادگیری بهتر مطالب کتاب کار و فناوری ​ششم دبستان ، می توانند علاوه بر مطالعه کتاب ها و نمونه سوالات مرتبط ، به مشاهده فیلم های آموزشی این کتاب درسی نیز بپردازند .
درس کار و فناوری ​ششم ابتدایی از جمله دروسی است که علاوه بر تکرار و تمرین بسیار ، نیازمند دریافت آموزش ها به صورت بصری و تصویری می باشد ، چرا که یادگیری مطالب کتاب کار و فناوری ​ششم ابتدایی تنها از طریق نوشتن و مطالعه تمرینات مختلف این درس ، بدون دریافت آموزش های تصویری برای دانش آموزان بسیار دشوار و تا حد زیادی غیر ممکن است .

از جمله راه حل های ارائه شده توسط آموزش و پرورش برای این مسئله ، ارائه فیلم های آموزشی کتاب درسی کار و فناوری ​ششم ابتدایی می باشد که باعث می شود دانش آموزان با مشاهده این فیلم های آموزشی مطالب کار و فناوری ​ششم ابتدایی را بهتر و دقیق تر یاد بگیرند .

با توجه به تمامی این موارد و ارائه راهنمایی های بیشتر درباره فیلم آموزشی کتاب کار و فناوری ​ششم ابتدایی در ادامه این مقاله فیلم های آموزشی بخش های مختلف عنوان شده در این کتاب درسی را بررسی کرده و برای دانلود رایگان در اختیار دانش آموزان ششم دبستانی قرار می دهیم .فیلم آموزش بخش اول کار و فناوری ​پایه ششم دبستان
بخش اول کتاب کار و فناوری ​ششم دبستان شامل درس های اول تا ششم کار و فناوری ​پایه ششم ابتدایی می شود . یادگیری تمامی موارد عنوان شده آن زمانی به درستی و به طور کامل امکان پذیر خواهد بود که دانش آموزان در کنار آموزش های دریافتی از معلم خود و حل تکالیف این درس ، فیلم های آموزشی دروس اول تا ششم کار و فناوری ​پایه ششم دبستان ارائه شده در این قسمت را نیز با دقت مشاهده کرده و تمرینات داده شده را تکمیل نمایند .

 دانلود فیلم آموزش درس اول : شروع کار با رایانه کار و فناوری پایه ششم ابتدایی

 دانلود فیلم آموزش درس دوم : نقاشی با رایانه​ کار و فناوری ​پایه ششم ابتدایی

 دانلود فیلم آموزش درس سوم : دسته بندی اطلاعات در رایانه کار و فناوری ​پایه ششم ابتدایی

 دانلود فیلم آموزش درس چهارم : حافظه رایانه کار و فناوری ​پایه ششم ابتدایی

 دانلود فیلم آموزش درس پنجم : کار عملی ( 1 ) کار و فناوری ​پایه ششم ابتدایی

 دانلود فیلم آموزش درس ششم : نوشتن متن در رایانه کار و فناوری ​پایه ششم ابتداییبیشتر بخوانید: فیلم تدریس پایه ششم ابتداییفیلم آموزش بخش دوم کار و فناوری ​پایه ششم دبستان
درس بخش دوم از کتاب کار و فناوری ​ششم ابتدایی ، درس های هفتم تا نهم درس کار و فناوری ​آموزش داده می شود  . برای یادگیری بهتر این مطالب توصیه می شود فیلم آموزشی ارائه شده در این بخش ، که شامل  آموزش مطالب بخش دوم کار و فناوری ​ششم ابتدایی می شود را به صورت رایگان دریافت کرده و با دقت مشاهده نمایید .

 دانلود فیلم آموزش درس هفتم :  ویرایش و تنظیم متن کار و فناوری ​پایه ششم ابتدایی

 دانلود فیلم آموزش درس هشتم : کپی و انتقال متن کار و فناوری ​پایه ششم ابتدایی

دانلود فیلم آموزش درس نهم : تهیه غذا ( سالاد سبز ) کار و فناوری ​پایه ششم ابتدایی

بیشتر بخوانید: دانلود کتاب درس کار و فناوری پایه ششم دبستان
 دانش آموزان می توانند برای دریافت آخرین اخبار مربوط به آموزش دروس پایه ششم ابتدایی عضو کانال تلگرامی مدارس هیوا شده و یا صفحه اینستاگرامی هیوا را دنبال نمایند . همچنین در صورت داشتن هرگونه پرسش درباره جزئیات فیلم های آموزشی کتاب های درسی می توانید با مشاورین مرکز خدمات مشاوره تحصیلی هیوا تماس بگیرید .در ادامه بخوانید: نمونه سوالات کار و فناوری ششم ابتدایی با پاسخ تشریحیسوالات متداول


1- آیا فیلم های آموزشی کتاب کار و فناوری ششم ابتدایی شامل تمام بخش های این کتاب درسی می شود ؟
بله تمامی فیلم های آموزشی ارائه شده برای بخش های مختلف کتاب درس کار و فناوری ششم ابتدایی از این مقاله قابل دریافت هستند .
2- هر فصل از کتاب کار و فناوری ششم ابتدایی شامل چه مباحثی می شود ؟
تمامی مباحث مربوط به هر درس از کتاب کار و فناوری ششم ابتدایی در مقاله فوق بررسی و شرح داده شده است .
3- آیا دریافت فیلم های آموزشی هر درس از کتاب کار و فناوری ششم ابتدایی به صورت جداگانه امکان پذیر است ؟
بله فیلم های آموزشی هر درس از کتاب کار و فناوری ششم ابتدایی دراین مقاله به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است .

منبع : دانلود فیلم آموزش کار و فناوری ششم ابتدایی
ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/mrM9
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر