خرید کانکس

ذخیره سازی
608 نمایش
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
CALLMEELIK
شرایط خرید کانکس :
خرید کانکس یکی از نیازهای بزرگی برای بیشتر شرکت ها و موسسات می باشد . اکثر شرکت ها برای استقرار نیروهای کاری خود و اسکان دادن به آنها نیازمند انواع خاصی از کانکس ها می باشند . مثلا کانکس اسکان کارگران برای سکونت و محل اقامت کارگران شرکت به کار می رود و با کانکس مدیریتی یا کانکس اداری که بیشتر برای انجام امورات مربوط به حسابداری و مدیریتی است کاربرد دارند . همچنین در این بین نیاز به کانکس سرویس بهداشتی است که باید خریداری و در محل نصب شود . کانکس سرویس بهداشتی می تواند کانکس حمام و کانکس توالت باشد و یا هر دو به طریقی به هم چسبیده باشند . که بر اساس نیاز و تعداد کارکنان در ابعاد متفاوت ساخته می شوند.

کانکس ویلایی:

حتما شما نیز تا کنون به این فکر کرده اید که ای کاش زمان ساخت و ساز یک ویلا خیلی کمتر از یک سال بود و یا اینکه ای کاش می شد یک خانه را با تمام وسایل داخلش از جایی به جای دیگر منتقل نمود. باید گفت همه این موارد در محصولی بنام کانکس ویلایی مقدور شده است.این سازه به مانند یک خانه بوده که می توان آن را در کمتر از یک ماه بنا نمود و در پایان نیز از محلی به محل دیگر جابجا کرده و بارها این عمل را تکرار نمود.
گروه صنعتی کانکس راسا با بیش از سالها سابقه تولید، ابداع و اجراکننده متدهای روز و بین المللی در زمینه خانه های پیش ساخته و قابل حمل (کانکس دست دوم مسکونی ، کانکس اداری ، کانکس کارگری ، کانکس ویلایی و کانکس مدیریتی ) و طراحی و ساخت ویلای پیش ساخته در ابعاد مختلف با امکانات لوکس ( قابلیت اجرا بصورت دوبلکس ) می باشد.فراموش نخواهیم کرد که یاوری یکتای یگانه و نیز تلاش بی وقفه گروه صنعتی کانکس سازی و همچنین ایده ها و افکار شما مشتریان عزیز مهمترین پشتوانه های ما در موفقیت ما بوده اند. ما آماده پذیرش و انجام پروژه ها در زمینه های متعارف و تخصصی می باشیم.با ما افکار و سلایق خود را به مرحله اجرا برسانید
https://conexrasa.com/
لینک مرجع https://conexrasa.com/
ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/41n6
مطلب قبلی
چرخ خیاطی
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر