واتساپ مارکتینگ

واتساپ مارکتینگ
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
شاهین رحیمی

میزان تعاملی که پیام رسان را دارند باورنکردنیه این یعنی ۹۸ درصد پیام های ارسالی باز میشه و خونده میشه که اکثرش در ۳ ثانیه اول اتفاق میفته ولی متاسفانه در بیزینس بهش توجهی نمیشه و این دقیقا جایی است که شما باید حضور داشته باشید

ما در وب سایت بانک ۱۱۸ و در این مقاله قصد داریم بهترین روش های واتساپ مارکتینگ را خدمت شما توضیح بدیم.  عموما واتساپ مارکتینگ مناسب برای دو گونه از کسب و کارها می باشد.  گروه اول شامل کسب و کارهایی می شود که از قدیم شماره همراه تعدادی از مشتریان و مخاطبین خود را در دسترس دارند و قصد دارند که برای این شماره ها تبلیغات داخل واتساپ ارسال کنند و یا به اصطلاح ریمارکتینگ انجام دهند و گروه دوم کسب و کار هایی می باشند که قصد دارند خدمات و محصولات خود را به شماره های جدیدی از مخاطبین و کسب و کارهای مختلف ارسال کنند. 

همانطور که میدونید به صورت معمولی شما در روز بیشتر از ۳۰ پیام تبلیغاتی داخل واتساپ به شماره های جدید نمی توانید ارسال کنید چرا که واتساپ خط شما را مسدود میکند و از قوانین خود واتساپ می باشد که شما به هیچ عنوان از واتساپ به عنوان ارسال پیام های انبوه و تبلیغاتی نمی توانید ارسال کنید.

در اینجا شما نیاز به یک نرم‌افزار و یا رباتی دارید که این امر را برای شما به بهترین شکل انجام دهد. گروه تبلیغاتی سایت بانک ۱۱۸ با داشتن سالها در تجربه در زمینه واتساپ مارکتینگ و با تست کردن انواع ربات ها و نرم افزار ها به این نتیجه رسیده است که  برای ارسال پیام های انبوه تبلیغاتی بهترین راه استفاده از نرم‌افزار بیزینس سندر شرکت تایگر ویکرام میباشد.

سایت بانک ۱۱۸ با دریافت نمایندگی از این وبسایت معتبر توانسته است لایسنس های قانونی را در اختیار کاربران خود قرار داد همچنین ویدیو های آموزشی کار با ربات در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. پس به شما بازدیدکننده محترم پیشنهاد می شود جهت مشاهده امکانات کامل و کار با نرم افزار به صفحه ربات واتساپ مراجعه فرمایید .

از آنجایی که شبکه اجتماعی واتساپ درحال‌حاضر با ۵/۱ میلیارد کاربر ماهانه فعال، رکورد پیام‌رسان‌های دیگر را در دست گرفته، فرصت خاصی برای فعالان بیزینسی فراهم کرده ‌است. بی‌تردید واتساپ نفوذ بی‌نظیری بین کاربران کنونی به‌ خصوص در میان ایرانیان دارد.

یکی از عللی که باعث مطرح شدن واتساپ مارکتینگ در دنیای امروزی شده ‌است، گره خوردن این اپ پرطرف‌دار به تلفن‌های همراه است. در واتساپ با مشتری‌هایی سروکار داریم که همیشه موبایل به دست هستند. به این معنا که شما می‌توانید در whatsapp Business در هر لحظه  آنها را با خود همراه کنید.

 

ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/z27r
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر