مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس

مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس
ذخیره سازی
496 نمایش
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
heyvagroup
داوطلبان دکتری که دانشگاه تربیت مدرس یکی از انتخاب های آنان بوده و تراز بالاتر از حدنصاب این دانشگاه را به دست آورده اند ، پس از اعلام نتایج انتخاب رشته به مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس 99 دعوت شده و می بایست اطلاعات زمان و مکان برگزاری برگزاری مصاحبه ، مدارک مورد نیاز و ... اعلام شده توسط این دانشگاه را مطالعه نمایند .سازمان سنجش نتایج انتخاب رشته داوطلبان را در دهه دوم شهریور ماه اعلام کرده و کلیه داوطلبانی که دانشگاه تربیت مدرس را در فرم انتخاب رشته دکتری خود آورده اند و براساس کارنامه ، نمره آن ها بالاتر از حدنصاب دانشگاه تربیت مدرس شده باشد می توانند در مصاحبه دکتری این دانشگاه شرکت کنند .

بعد از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش ، دانشگاه تربیت مدرس اطلاعیه مصاحبه دکتری 99 را منتشر خواهد کرد . در این اطلاعیه اطلاعات مهمی مانند : زمان دعوت به مصاحبه ، جزئیات نحوه ارزیابی تخصصی شامل مصاحبه حضوری و آزمون کتبی ( درصورت اعلام ) ، مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه دانشگاه تربیت مدرس ، محل برگزاری مصاحبه ، جزئیات ملاک امتیاز دهی بر اساس سوابق آموزشی و پژوهشی و همچنین آزمون های زبان مورد قبول این دانشگاه اطلاع رسانی می شود .

از آنجا که اطلاع دقیق از زمان و چگونگی برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس 99 به داوطلبان کمک می کند خود را به بهترین نحو برای این رویداد مهم آماده نمایند ، در ادامه جزئیات مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس 99 شرح داده شده است .اطلاعیه مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس تهران 99
اطلاعیه مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس سال گذشته به شرح زیر می باشد . به محض انتشار اطلاعیه جدید در این خصوص و اعلام زمان مصاحبه دکتری این مطلب به روز رسانی می شود .

بر اساس آیین نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری ( Ph.D)، پذیرش دانشجو در این آزمون فرایندی دو مرحله ای است که مرحله دوم بر اساس آیین نامه ابلاغی شماره 11.19177 مورخ 94.3.7 و مصوبات شورای این دانشگاه انجام خواهد شد. مرحله اول آزمون به صورت متمرکز توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شده است. مرحله دوم آزمون شامل "بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری و مصاحبه علمی و سنجش عملی" داوطلبان است که توسط دانشگاه های پذیرنده دانشجو صورت می گیرد. در راستای اجرای مرحله دوم موارد ذیل به اطلاع داوطلبان این دانشگاه رسانده می شود.


فرم ثبت اطلاعات word  pdf
فرم 1
فرم جایگزین فرم 1
فرم 1-2
فرم 2-2
فرم 3-2
فرم 3
فرم 4
فرم 5
زمینه‌های تحقیقاتی اعضای هیأت علمی دانشگاه برای آزمون دوره‌های دکتری تخصصی سال 97-1396
پیرو انتشار اطلاعیه شماره یک الی چهار دانشگاه تربیت مدرس در خصوص مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1396 با توجه به تاخیر سازمان سنجش آموزش کشور در معرفی داوطلبان واجد شرایط به اطلاع داوطلبان محترم می رساند مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز شنبه 6 خرداد ماه 1396 تمدید گردید. ضروری است داوطلبان در فرصت باقیمانده نسبت به ثبت نام، پرداخت هزینه ، بارگذاری مدارک الزامی خود و دریافت گواهی انجام ثبت نام در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) وفق اطلاعیه اول مورخ 96.3.1 اقدام نمایند.

شایان ذکر است داوطلبان پس از ثبت نام قطعی قادر خواهند بود حداکثر تا ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 8 خرداد 1396 نسبت به ویرایش/ رفع نواقص احتمالی مدارک خود اقدام نمایند.

منبع : سایت دانشگاه تربیت مدرس

حتما بخوانید: صفر تا صد مصاحبه دکتری


مشاوره مصاحبه دکتری دانشگاه بیرجند 99
داوطلبانی که قصد شرکت در مصاحبه دانشگاه تربیت مدرس را دارند ، می بایست حتما فرم بررسی صلاحیت عمومی دکتری را در سایت سازمان سنجش در تاریخ تعیین شده تکمیل نمایند . از آنجا که در سال 99 برگزاری مصاحبه دکتری به شیوه مجازی در دستور کار قرار گرفته است ، به داوطلبان توصیه می شود که هنگام آماده شدن برای مصاحبه و فراهم کردن مدارک لازم برای مصاحبه دکتری ، نکات ویژه شیوه برگزاری مصاحبه مجازی را در نظر داشته باشند .

 علاوه بر این داوطلبانی در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد شرکت کرده اند نیز می توانند خود را به طور جداگانه برای  مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد آماده کرده و شانس خود را برای قبولی در مقطع دکتری این دانشگاه امتحان نمایند . در صورت داشتن سوال در هر یک از این مراحل می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس گرفته و پاسخ پرسش های خود را دریافت نمایید . همچنین آخرین اخبار پیرامون رویدادهای آزمون دکتری از کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دکتری تخصصی هیوا اطلاع رسانی می شود .


با توجه به اينكه در برنامه زمانی مرحله مصاحبه توسط برخی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی امكان تغيير وجود دارد ، به كليه داوطلبان توصيه مي‌گردد حتما قبل از فرا رسیدن زمان مصاحبه ، به سايت اطلاع‌رسانی دانشگاه مربوطه مراجعه نمايند .

در ادامه بخوانید: همه چیز درباره مصاحبه مجازی دکتری سراسری
سوالات متداول


1-  مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس چه زمانی برگزار می شود ؟
 پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری توسط سازمان سنجش ، دانشگاه تربیت مدرس طی اطلاعیه ای برنامه زمانبندی برگزاری مصاحبه دکتری را اعلام می کند که جزئیات آن در متن مقاله موجود است .
2-  داوطلبان شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس چه مدارکی را باید ارائه دهند ؟
 دانشگاه تربیت مدرس در اطلاعیه خود مدارک لازم برای مصاحبه دکتری را اعلام کرده که فهرست کامل آن در متن مقاله ذکر شده است .
3-  هزینه شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس چه مقدار است ؟
 داوطلبانی که قصد شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس را دارند باید مبلغ معینی را واریز نمایند که مقدار دقیق آن در این مطلب اطلاع رسانی شده است .

منبع : مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس
ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/qvlR
نظرتان را بنویسید