رشته های مجازی ویژه شاغلین کارشناسی ارشد

رشته های مجازی ویژه شاغلین کارشناسی ارشد
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
جواد قانع
ایران تحصیل > بدون کنکور ارشد > رشته های مجازی ویژه شاغلین کارشناسی ارشد

تحصیل در رشته های مجازی ویژه شاغلین کارشناسی ارشد چگونه است؟
در رابطه با تحصیل در رشته های مجازی ویژه شاغلین ارشد باید عرض کنیم که این کار به صورت مجازی انجام می شود. به عبارت دیگر، با تحصیل و آموزش از راه دور در یکی از رشته های موجود در لیست رشته های ارشد مجازی بدون کنکور دوران تحصیل خود را سپری می کند.
اما نکته مهم این که فضا و ماهیت کلاس ها با کلاس های فیزیکی و سنتی کاملاً متفاوت است.
در واقع، آموزش و تدریس به وسیله اینترنت و از طریق نرم افزارهایی انجام می گید که فرصت برقراری ارتباط بین اساتید و دانشجویان را به وجود می آورند.
با این اوصاف، هر فرد دانشجوی ارشد بدون کنکور می تواند فایل های دروس خود را به وسیله اینترنت از استاد خود دریافت کند.


آیا افراد برای تحصیل در رشته های مجازی ویژه شاغلین کارشناسی ارشد محدودیت دارند؟
در اینجا ممکن است این سؤال برای شما مطرح شود که آیا افراد جهت تحصیل در رشته های مجازی ویژه شاغلین ارشد محدودیتی دارند؟
آیا لزوماً فرد باید از شرایط خاصی جهت تحصیل در لیست رشته های ارشد مجازی بدون کنکور برخوردار باشد؟
باید خدمت شما دوست عزیز عرض کنیم که خیر به هیچ وجه هیچ گونه محدودیتی برای ادامه تحصیل افراد در رشته های مجازی ویژه شاغلین کارشناسی ارشد در نظر گرفته نشده است.
پس هر فردی در صورت تمایل می توانند اقدامات لازم را در زمان اعلام زمان ثبت نام برای انجام انتخاب رشته و ثبت نام در این قبیل از دانشگاه ها انجام دهند.

چه مدرکی برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی نیاز است ؟
• مدرک دیپلم آموزشی نطام جدید دوره دوم متوسطه
• مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم
• مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم
• مدرک کاردانی مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری
متقاضیان باید یکی از مدارک فوق را جهت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی ارائه دهند و پذیرش داوطلبان با معدل بالاتر ، در اولویت می باشد.
• فارغ التحصیلان هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش فقط در صورت دارا بودن یکی از مدارک مذکور ، مجاز به ثبت نام خواهند بود.
• دانشجویان دانشگاه های روزانه که علاقه مند به ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی می باشند ، بایستی قبل از ثبت نام از رشته و دانشگاه محل تحصیل خود انصراف دهند.
• دانشجویان دانشگاه های غیرروزانه (آزاد ، پیام نور و …) می توانند بدون انصراف از دانشگاه خود ، ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی را انجام دهند ولی پس از پذیرش نهایی ، بایستی انصراف خود را از دانشگاه اولیه اعلام نمایند.
زمان ، نحوه و مدارک ثبت نام بدون کنکور موسسه غیرانتفاعی مجازی ایرانیان
علاقه مندان به رشته های بدون آزمون موسسه غیرانتفاعی قبل از ثبت نام در موسسه غیرانتفاعی مجازی ایرانیان لازم است دفترچه را به دقت مطالعه کرده و از مدارک و اطلاع یابند . ثبت نام در مرحله اول اینترنتی و کاملا رایگان است و پس از پذیرفته شدگان موسسه غیرانتفاعی مجازی ایرانیان می بایست مرحله دوم ثبت نام خود را که به صورت حضوری و با پرداخت امکان پذیر است ، انجام دهند . اطلاعات مندرج در مدارک در زمان ثبت نام اینترنتی و تصویر مدارک در زمان آپلود و بارگذاری مدارک در سایت سنجش و اصل مدارک در زمان ثبت نام حضوری ( مختص پذیرفته شدگان ) مورد نیاز است بنابراین توصیه می شود پیش از مراجعه به سایت ثبت نام را آماده نمایید تا ثبت نام با دقت بالا و بدون اتلاف وقت انجام شود با این حال سازمان سنجش لینک را برای آن دسته از داوطلبانی که در ثبت اطلاعات خود دچار اشتباه شده اند قرار داده است . در نظر داشته باشید تحصیل در رشته های بدون کنکور موسسه غیرانتفاعی مجازی ایرانیان در قبال پرداخت شهریه ممکن است ولی برای رشته های با کنکور و رشته های بدون کنکور تفاوتی ندارد .

رایط ثبت نام بدون کنکور ( بدون آزمون ) موسسه غیرانتفاعی مجازی ایرانیان
شرکت داوطلبان در مجازی ایرانیان در مقطع کارشناسی منوط به رعایت شرایط عمومی و شرایط اختصاصی ذکر شده و مندرج در است . از مهم ترین موسسه غیرانتفاعی مجازی ایرانیان می توان به ارائه یکی از مدارک دیپلم چهارساله نظام قدیم ، دیپلم + پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی به جای مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم نظام جدید حداکثر تا 30 شهریور برای ورودی مهر و تا 30 دی برای ورودی بهمنشاره کرد . همچنین فارغ التحصیلان دیپلم فنی حرفه ای و کار دانش نظام قدیم تنها در صورت داشتن مدرک کاردانی یا پیش دانشگاهی مجاز به شرکت در ثبت نام رشته های بدون کنکور موسسه غیرانتفاعی مجازی ایرانیان مهر هستند . همچنین دانشجویان دوره روزانه تا 31 مرداد فرصت دارند برای شرکت در ثبت نام بدون کنکور رشته های دانشگاه و موسسات غیرانتفاعی مجازی ایرانیان انصراف قطعی خود را به دانشگاه اعلام کنند .

Source: لیست رشته های ارشد مجازی بدون کنکور
برچسب ها
ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/qBLD
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر