خرید فندک زیپو اصل

خرید فندک زیپو اصل
ذخیره سازی
409 نمایش
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
negar

یکی از نشانه های اصل بودن فندک زیپو کدی است که روی آن حک شده است که نشان دهنده این است که فندک در چه ماهی و در چه سالی تولید شده است این کد از دو بخش تشکیل شده است بخش سمت راست یک عدد است که نشان دهنده سال تولید بدنه یا مغزی است و حرف سمت چپ که به صورت A, B, C و… حک شده نشان دهنده ماه آن است که به ترتیب ماه اول تا دوازدهم را نشان میدهد.

بعضی از افراد به اشتباه این کد را نشانه کیفیت یا کلاس آن معرفی میکنند که این کاملا اشتباه بوده و نشان دهنده ماه تولید است و بازه آن از A تا L است.

در داخل بسته بندی زیپو دفترچه ای وجود دارد که میتوانید آدرس و مشخصات تماس فروشنده های معتبر فندک زیپو را مشاهده کنید.

 

مورد دیگری که میتوان به اشاره کرد این است که معمولا این‌ عینک ها بدون استاندارد تیره هستند آنقدر که باعث میشوند رنگ ها آنطور که هستند دیده نشوند از این رو ممکن است افرادی که در حال رانندگی هستند متوجه رنگ های تابلوها و چراغ ها نشوند و منجر به اتفاقات ناگواری شود.

با همه این تفاسیر احتمالا خانم ها به این نتیجه رسیده باشند که استفاده از عینک آفتابی زنانه تقلبی چقدر میتواند خطر آفرین باشد. بنابراین عقل حکم میکند که داشتن یک عینک آفتابی اصل بهتر از داشتن چندین عینک آفتابی تقلبی است‌.

شما میتوانید عینک آفتابی زنانه ای را انتخاب کنید که با اکثر استایل ها ست شود و لازم نباشد با هر استایل عینک خود را تعویض کنید.

جالب است بدانید حک شماره مدل روی عینک آفتابی مردانه و زنانه اصل یک روش جهانی است. بنابراین در صورت خرید یک عینک به عنوان اصل لازم‌ است به سایت کمپانی عینک خود مراجعه کنید و شماره درج شده را بررسی کنید.

اما این بدین معنی نیست که روی عینک های تقلبی این شماره ها وجود ندارد ولی نکته اینجاست که شما نمیتوانید شماره مدل عینک خود را در جدول ثبت شده توسط کمپانی مربوطه پیدا کنید.

نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر