پیش بینی بورس فردا چهار شنبه 13 بهمن

پیش بینی بورس فردا چهار شنبه 13 بهمن
ذخیره سازی
0
0
اشتراک‎گذاری
گزارش تخلف
heyvalaw

پیش بینی بازار بورس چهار شنبه 13 بهمن 1400

 

پیام الیاس کردی کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه، گفت : ابتدای معاملات امروز، بازار به شدت قوی بود و شاهد صف‌ های خرید میلیاردی و چند صد میلیونی برای سهام بزرگ بودیم. حتی در برخی از سهام شاهد رنج مثبت بودیم. اما در ادامه و در حدود ساعت 9:30 تا 10 بازار با عرضه‌ هایی رو به رو شد.

وی ادامه داد : نکته دیگر بازار این بود که در برخی سهم‌ ها هم شاهد حمایت در قیمت‌ هایی هستیم. به عنوان نمونه روی دو سهم فلزی انگار خط کش گذاشته اند و اجازه پایین‌ تر آمدن از یک قیمتی را به سهم نمی‌ دهند.  

این تحلیلگر بازار سرمایه افزود : البته این عرضه‌ ها اشکالی ندارد و اگر در روز‌ های آینده شاهد حجم‌ های زیادی باشیم و به عبارت بهتر این عرضه‌ ها با حجم‌ های عجیبی پاسخ داده شود و از بازار حمایت شود، باعث می‌ شود دو اتفاق بیفتد :

اول اینکه کف بازار اصطلاحا بسته شود و خیال سهامدار راحت شود که با این حجم‌ ها دیگر به سمت پایین و کف بر نخواهیم گشت و دوم حجم خوردن بازار و دست به دست شدن آن و افزایش ارزش معاملات، باعث خواهد شد که سهام آرام آرام رشد کند.

الیاس کردی اظهار داشت : اما اگر حجم معاملات افت کند و آن عرضه‌ ها با تقاضا رو به رو نشود، قاعدتا انتظار این خواهد بود که بازار به روز‌ های بد خود باز گردد.

 

منبع : نبض بورس

 

در ادامه بخوانید: ثبت نام بورس سجام 

سوالات متداول

 

1- ✔️بازار بورس در روز آینده به چه صورت خواهد بود؟

✔️روند آینده بازار بورس با توجه به عوامل تاثیر گذار بر آن در پایان هر روز کاری پیش بینی خواهد شد که در متن خبر به طور کامل توضیح داده شده است.

 

2-  ✔️چه عواملی بر شاخص کل و روند آن تاثیر گذار هستند؟

✔️عوامل سیاسی و اقتصادی متفاوتی بر این شاخص تاثیر گذار است که در متن خبر به آن ها اشاره شده است.

 

3- ✔️تاثیر گذار ترین سهام ها بر روند شاخص مربوط به چه بخش ها و شرکت هایی می باشد؟

✔️معمولا سهام شرکت های بزرگ تر تاثیر بیشتر و مشهود تری بر روند بازار دارند که در متن خبر به این سهام ها اشاره شده است.
 

منبع : پیش بینی بورس فردا چهار شنبه 13 بهمن

ShortURL as Linkp.ir
linkp.ir/Rpnw
نظرتان را بنویسید
موارد بیشتر